Зірка серіалу "Друзі" придбала нову віллу

Американський актор Метью Перрі, найбільш відомий за роллю в телесеріалі "Друзі", в жовтні 2011 року заплатив 12 мільйонів доларів за особняк в Малібу. Про операцію портал The Real Estalker дізнався тільки зараз.
 
Загальна площа двоповерхового будинку на березі Тихого океану перевищує 510 квадратних метрів. У ньому є чотири спальні, три ванні кімнати, вітальня, їдальня, кухня, декілька камінів і тераса. На прилеглій ділянці розташовані басейн і гараж.
 
За даними видання, до Перрі вілла належала бізнесменові Скотту Гіллену. В кінці 2009 року він придбав будинок за 6 мільйонів доларів і значно модернізував його.
 
Метью Перрі є активним гравцем на ринку нерухомості. Зокрема, в серпні 2011 року актор за 2,995 мільйона доларів виставив на продаж апартаменти в Лос-Анджелесі. Квартиру площею 155 квадратних метрів пізніше купили за 2,850 мільйона доларів. Тоді ж Перрі за 8,65 мільйона доларів придбав особняк площею 370 квадратних метрів в районі Сансет Стріп.
 
У жовтні 2011 року актор виставив на продаж особняк площею 340 квадратних метрів в Малібу (13,5 мільйона доларів) і будинок площею 380 "квадратів" на Голлівудських пагорбах (5,695 мільйона доларів). До роботи над якими були залучені фахівці з дизайн студии интерьеров IN/OUT.
 
Як правило, інформація про покупку і продаж будинків зірками в США потрапляє у відкриті бази незабаром після угоди, або повідомляється ЗМІ ріелторами. Рідше об'єкти реалізуються за схемою pocket listing (без публікації даних про угоду).

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login