Здоров'я

Польці повністю пересадили обличчя

R-MedicaКоманда лікарів з Онкологічного центру та Інституту онкології в місті Глівіце ( Польща ) під керівництвом хірурга Адама Мачевський ( Adam Maciejewski ) провела другу у Польщі операцію з повної пересадки тканин обличчя , повідомляє The Daily Mail.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Синдром Туретта - основні симптоми

Синдром Туретта - нервово-психічний розлад, що характеризується руховими і голосовими тіками, наприклад, покашлюванням, вимовою фраз, морганням. Дані тіки часом посилюються або послаблюються. Виникає синдром Туретта у дітей, або у підлітків. Захворювання має хронічний перебіг і найчастіше буває спадковим.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Нове слово в стоматології: матриця, що активує процес регенерації тканин

Компанія imperiOs, німецький виробник, що спеціалізується в області аугментації кісткової тканини, представила новий продукт на основі гіалуронової кислоти.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Стоматологи бачать майбутнє в пломбах зі смоли

Для обробки каріозних уражень, тріщин емалі, сколів на зубах дослідники пропонують використовувати спеціальну смолу. Речовина, яка входить до складу даного матеріалу, дозволить запобігти подальшому розвитку неконтрольованих дентинних ускладнень карієсу. Такі висновки зробили вчені після закінчення стоматологічного дослідження, що тривало 36 місяців.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Низький рівень цукру корисний для пам'яті

Високий рівень цукру в крові, навіть у людей, які не страждають діабетом або переддіабетичним станом, сприяє погіршенню пам'яті, повідомили американські вчені у статті, опублікованій 23 жовтня в журналі Neurology.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Вчені відкрили антидеприсанти, що діють швидко

Дослідження американських учених показали, що вибіркове придушення певного виду серотонінових рецепторів виробляє швидкодіючий антидепресивний ефект. Результати роботи, за словами авторів, відкривають можливості для розробки потенційно нового класу терапевтичних засобів для лікування депресії. Дані дослідження опубліковані 29 жовтня в журналі Molecular Psychiatry.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login