Нове слово в стоматології: матриця, що активує процес регенерації тканин

Компанія imperiOs, німецький виробник, що спеціалізується в області аугментації кісткової тканини, представила новий продукт на основі гіалуронової кислоти.
 
Ця речовина широко використовується в пластичної хірургії, однак має потенційні можливості застосування в стоматології. Компанія повідомляє, що розроблена нею гіалуронова матриця Hyaloss matrix в значній мірі стимулює і прискорює процес загоєння, що може бути дуже затребувано в стоматології, скуажімо при имплантации зубов.
 
Hyaloss matrix є біоактивним і біорезорбівним матеріалом, що складається з волокон гіалуронової кислоти, отриманих в процесі етерифікації молекул гіалуронової кислоти бензиловим спиртом. При контакті з рідиною волокна матриці желатинізується, що дозволяє легко заповнити матеріалом відповідний кістковий дефект, де він поступово вивільняє гіалуронову кислоту.
 
Стимулюючи ангіогенез і мезенхімальні стовбурові клітини, матриця активує процес регенерації тканин, особливо, протягом перших десяти днів після операції, і, таким чином, сприяє швидшому загоєнню.
 
Hyaloss matrix рекомендується для використання при лікуванні внутрішньокісткових і пародонтальних дефектів. Для досягнення кращих результатів виробник рекомендує змішувати матрицю з аутологічної кістковою тканиною. Однією з переваг матеріалу є те, що він може зберігатися при кімнатній температурі, а значить, може використовуватися відразу для заповнення дефектів. При лікуванні невеликих пародонтальних дефектів його можна використовувати без змішування.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login



1001 

людина читає наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше