П'ятниця, 23 August 2013
20:59:57

Податківці Буковини провели 16 рейдів

PodatkovaChenrivtsiBIGПодатківці чернівецької області з метою легалізації ринку праці та виявлення громадян які провадять діяльність без державної реєстрації нинішнього року уже провели 16 рейдових перевірок під час яких обстежували місця торгівлі, розважальні і відпочивальні центри, об’єкти виробничої діяльності , будівництва та ремонтних робіт.

Цьогорічні рейди засвідчили, що 70 відсотків перевірених громадян не дотримуються податкового і трудового законодавства та були підставами для складення 11 протоколів за порушення вимог ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. До державної реєстрації залучено 11 буковинців.

Серед виявлених порушень часто трапляються інтернет клуби,які дуже часто є підпільними казено. Щоб пограти в азартні ігри є набагато простіші і законні способи, наприклда на різноманітних інтернет сайтах, скажімо на www.PartyPoker.ru

У цілому зусилля фахівців податкової служби області спрямовані на проведенні постійних та цілеспрямованих заходів по легалізації підприємницької діяльності, що сприятиме зростанню податкових надходжень до бюджету та соціальному захисту громадян.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше