Субота, 31 August 2013
20:38:02

"Укрзалізниця" втрачає міліарди

Перевезення пасажирів не окупається, кажуть у компанії.
 
"Укрзалізниця" (УЗ) у січні-липні 2013 року отримала збитки у розмірі 3382000000 грн. від перевезення пасажирів у дальньому та приміському сполученнях. Про це заявили в прес-службі УЗ.
 
Збитки від пасажироперевезень у дальньому сполученні склали 1,395 млрд грн, у приміському - 1987000000 грн, відзначили в компанії.
 
Заборгованість за пільгові перевезення за 7 місяців склала 262 800 000 грн.
 
Не спасають підприємство і вантажні перевезення, та власні таможенные склады в різних точках України.
 
У цілому залізниці надали послуг з перевезення пільговиків на загальну суму 368 200 000 грн., А компенсацію отримали тільки в розмірі 29% від суми.
 
Нагадаємо, з 16 липня подорожчали зд-квитки на всі потяги внутрішнього і міжнародного сполучення, крім вагонів "Інтерсіті +" і "СВ" . Наступне підвищення тарифів на проїзд заплановано на осінь.
 
Крім фінансвових компанію супроводжують і інші неприємності, зокрема 16 серпня близько 10:00 неподалік від залізничної станції «Острякове» в Криму від товарного поїзда відчепився вагон. Через це було заблоковано рух електрички Євпаторія - Сімферополь , сотні пасажирів якої просиділи 2,5 години на спеці без води і можливості вийти.
 
Про це «Погляду» повідомив депутат Київської райради міста Сімферополя Микола Тропинін.
 
«В електричці було заблоковано безліч людей, без їжі і води. Особисто я двічі дзвонив в МНС, але вони сказали, що це не їх компетенція. Рятувальники обіцяли приїхати тільки якщо ми будемо горіти або вмирати. Я офіційно представився як депутат і попросив привезти хоча б води, але вони й цього не зробили », - розповів Тропинін.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginРеклама: |