Субота, 31 August 2013
20:38:56

В Білорусії фотограф рекламував себе на грошах

Міністерство торгівлі Білорусі має намір притягнути до адміністративної відповідальності мінського фотографа Олексія Акімова за те, що той розмістив рекламу своїх послуг на банкнотах національної валюти. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.
 
«Поширення реклами подібним чином порочить офіційну грошову одиницю республіки Білорусь», - підкреслили в Міністерстві торгівлі, пояснивши, що Акімов може бути притягнутий до відповідальності за статтею 12.15 КоАП (Порушення законодавства про рекламу). Максимальне покарання по ній становить штраф у п'ятдесят базових величин, що приблизно еквівалентно 577 доларам.
 
Про спосіб, яким фотограф рекламував свої послуги, відомство дізналося з інтернет-джерел. 12 серпня статтю про Акимова опублікував портал «Onliner.by» . У матеріалі йшлося, що мінський фотограф і оператор проштампував в цілому 50 мільйонів білоруських рублів (5,6 тисячі доларів), розмістивши на купюрах різного номіналу свій телефон і посилання на групу «ВКонтакте».Для цього він скористався послугами фірми що займається виробництвом та виготовленням голограм.
 
«За пару днів у мене відразу стало 15 тисяч друзів« ВКонтакте »! Ви вже бачили? Пишуть мені з усіх міст. Я не очікував, що це так розлетиться », - розповів Акімов виданню. Експерти, до яких  звернулися за коментарем, повідомили, що з подібним явищем в Білорусії стикаються вперше. Національний банк пообіцяв підготувати офіційну відповідь протягом декількох днів.
 
У свою чергу, депутат білоруського парламенту Ілля Мурашко запропонував негайно вилучити проштамповані фотографом купюри з обігу та внести зміни до законодавства, щоб надалі не допустити подібних порушень. 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginРеклама: |