Вирішити питанння on-line звітності допоможуть податківці

Сайт частного инвестораДержавна податкова інспекція у м.  Чернівцях доводить до відома платників податків, що відповідно до змін та доповнень п. 7 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР платники податків, які використовують РРО, повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі і використовувати контрольно-касові реєстратори, які здатні подавати в органи ДПС за провідним або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.
 
Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді згідно з п. 9 ст. 17 Закону №265 настає з 1 липня 2013 року.
 
Враховуючи, що до Міністерства доходів і зборів України надходять звернення від платників податків щодо неможливості виконання вимог Закону №265 з передачі контрольно-звітної інформації у зв'язку з відсутністю каналів зв'язку, нагадуємо, що виробниками РРО та модемів передбачаються різні види зв'язку, зокрема: стільниковий, дротовий інтернет, телефонні мережі тощо.
 
За інформацією, наданою операторами мобільного зв'язку, мережі мобільного зв'язку покривають понад 97 відсотків території, де проживає 98-99 відсотків населення України. Крім того, технічні можливості дозволяють забезпечити, у разі необхідності та відповідного звернення платників податків, надання послуг по всій території України.
 
Згідно з наказом Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 28.12.2012 р. №803 нормативний час усунення пошкодження телекомунікаційної мережі та відновлення доступу до послуг з встановленими значеннями показників якості - не більше, як одна доба.
 
Враховуючи викладене, та необхідність вирішення технічних питань, які виникають у платників податків при виконання норм законодавства щодо подання контрольно - звітної інформації до органів Міндоходів, Державна  податкова інспекція у  м.  Чернівцях готова надати практичну допомогу у їх вирішенні та просить повідомляти про технічні проблеми, пов'язані з «електронізацією» звітності з РРО. Інформацію просимо направляти на  адресу: 58013, м.  Чернівці, вул.  Червоноармійська, 200-А
 
 
 
Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПІ  у м. Чернівцях

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини