Україна не буде імпортувати електроенергію з Росії

0

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, Україна вже з середи, 11 листопада, має намір припинити купувати російську електроенергію, бо має достатньо потужностей для забезпечення внутрішніх потреб країни в електроенергії.

«У середу ми припинимо одержувати будь-яку електроенергію з Росії. Це технологічний крок, пов’язаний з підключенням третього енергоблоку Рівненської АЕС», — наводить слова міністра агенція «Українські новини». За даними урядовця, імпорт електроенергії з Росії пояснювався необхідністю проведення робіт з підключення лінії електропередач (ЛЕП) «РАЕС- Підстанція Київська».

Тим часом, за даними Державної фіскальної служби (ДФС) Україна у січні-жовтні продовжувала й експорт електроенергії у сусідні країни, передає агенція «Інтерфакс-Україна». За останніми даними, за згаданий період сукупна вартість поставок електроенергії за межі країни становила близько 125,7 мільйона доларів. Найбільшими імпортерами українського струму були Угорщина, Польща та Словаччина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ