gototopgototop

Влада хоче добудувати Дністровську ГЕС

GESbig

GESbig

Минулого четверга у рамках робочого візиту в Чернівецькій області побував міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Міністр відвідав одну з найбільших в Європі гідроакумулюючих електростанцій – Дністровську ГАЕС, де перевірив дотримання темпів будівництва гідроелектростанції. Спільно з головою Чернівецької облдержадміністрації Михайлом Папієвим, Юрій Бойко побував на спорудженні штучного водоймища, оглянув перший та будівництво другого гідроагрегату. Під час засідання оперативного штабу з будівництва станції міністр зауважив, що добудова Дністровської ГАЕС – один із напрямів виконання стратегії економічного розвитку України та підвищення її енергетичної незалежності. 

За його словами, особлива потреба у наявності таких гідротехнічних споруд виникла цієї зими під час несправностей на одному з блоків Запорізької АЕС. Тож органами влади буде докладено всіх зусиль для своєчасного і повного фінансування усіх запланованих робіт. Голова облдержадміністрації Михайло Папієв відзначив, що будівництво Дністровської ГАЕС - це один із найважливіших соціальних об’єктів для Чернівецької області, тому крайовою владою будуть створені всі умови для забезпечення ефективного будівництва гідроспоруд на Дністрі.

                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні економічні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Як навчитись плавати

    Як навчитись плавати

    Влітку практично всі ходять на пляж. 30-ти градусна спека, сонце так смажить, що і на лавку не сядеш, і пляж здається ідеальним проведенням часу. Тим прикріше, якщо ви не вмієте…

  • Що таке електронні квитки

    Що таке електронні квитки

    Електронний квиток, або як його ще називають "e-ticket" - це електронна версія паперового авіа, або квитка на інший вид транспорту, хоча для зручності ми будемо розглядати саме авіаквитки.