Середа, 25 Вересеня 2013
22:09:45

Муніципальний бал в Чернівцях 2013 (фото)

dsc082715 березня відбувся традиційний Муніципальний благодійний бал. Організаторами цього доброчинного заходу стала Чернівецька міська рада спільно з міським благодійним фондом «Милосердя».

На святі були присутні заступники Чернівецького міського голови, начальники управлінь та департаментів Чернівецької міської ради, голови районних у місті рад, керівники найбільших підприємств міста та представники місцевої бізнесової та політичної еліти.

Кожен з гостей балу, незалежно від статусу, придбав за 600 гривень вхідний квиток, долучившись до цієї шляхетної справи.

Відкриваючи свято, секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин звернувся до гостей зі словами: «Мені приємно бачити, що в нашому місті відновлюються давні традиції, однією з яких є сьогоднішній благодійний муніципальний бал.
Головна ідея сьогоднішнього дійства – благодійництво. Це можливість безпосередньо допомогти важкохворим дітям. Соціальні служби міста склали список дітей, які потребують термінової матеріальної допомоги на своє лікування. Саме їм передадуть усі зібрані під час благодійного аукціону кошти.Кожен із 13-ти лотів може вирішити долю дитини, яка потребує нашої допомоги. Саме цим дітям спрямують кошти, зібрані на цьому благодійному дійстві. Усі з нас мають шанс увійти в історію і зробити добру справу.»

У залі панувала атмосфера доброзичливості та прагнення допомогти дітям. Кульмінацією свята став благодійний аукціон, організований Чернівецький міським благодійним фондом «Милосердя». Серед лотів були картини, вишиті бісером ікони, жіночі прикраси, пончо авторської роботи, декоративна ваза, футбольний м’яч з автографами усіх гравців київської футбольної команди «Динамо», боксерські рукавички з автографами Володимира та Віталія Кличка та інші цікаві речі.

Кожен з 13 представлених лотів знайшов свого власника. Депутат Чернівецької міської ради Анатолій Чесанов придбав для дружини комплект прикрас зі срібла з колекції «Величне століття» за 5 тисяч гривень. За 15 тисяч гривень продали картину авторської роботи Оксани Хмари «Мати з немовлям». За 4500 придбала пончо та сумку в етнічному стилі володарка титулу «Успішна пані Чернівців 2013» Галина Коваль. Секретар міської ради Віталій Михайлішин також взяв участь в аукціоні. Він придбав м’яч з автографами гравців київського «Динамо» за 12 тисяч гривень.
55 тисяч гривень за боксерські рукавички з автографами чемпіонів світу братів Кличків заплатив депутат Чернівецької обласної ради Андрій Білогорка. Загальна сума виручених на аукціоні коштів склала 140 тисяч 500 гривень. Окрім лотів було продано 11 картин за фіксованою вартістю – з них виручили 8050 гривень. А від продажу запрошень організатори отримали ще 108 тисяч гривень.

Долучився до дійства і директор департаменту житлово-комунального господарства Дмитро Сірман, який додав до загальної суми 13350 гривень, зібраних на святкуванні Дня працівників житлово-комунальної сфери, який припав саме на 15 березня.

Під час заходу в залі стояла скринька для збору коштів на допомогу важкохворим дітям. Протягом свята гості зробили свої посильні внески, загальна сума яких склала 6420 гривень.

Прикрасою дійства стали концертні виступи камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії, колективу «Діксібенд», квартету Classic, вихованців міських клубів бально-спортивного танцю, дуету гітаристів і автора-виконавиці Діани Канюченко та Заслужених артистів України – дуету «Скриня».

Всі бажаючі могли сфотографуватися на згадку та отримати фото у подарунок.

Усього під час проведення благодійного балу було зібрано 276 320 гривень.

Чернівецька міська рада та міський благодійний фонд «Милосердя» висловлюють щиру вдячність усім гостям свята і сподіваються, що відроджені традиції доброчинності в Чернівцях розвиватимуться і надалі. 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше