Розробка та просування сайтів

В Чернівцях горів драмтеатр


Нравится

teatr-dramУ Чернівцях удосвіта горів муздрамтеатр. Пожежа виникла на сцені, щоправда, була не справжньою, а вигаданою. Рятувальники проводили навчання - відпрацьовували оперативність та вміння правильно діяти при надзвичайній ситуації.

Олександр ХМЕЛЬ, журналіст: "Ранкову тишу останнього робочого дня тижня порушило виття сирен. Близько сьомої ранку на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу. Загорівся обласний муздрамтеатр".

Щоправда, пожежа була умовна. Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій проводила тактичні навчання.

Першими на місце події прибули рятувальники із пожежної частини, яка знаходиться неподалік від театру по вулиці Лесі Українки. Далі на підмогу приїхало ще кілька одиниць техніки.

За задумом, вогонь розгорівся на сцені театру і почав поширюватися на ближні партери. Аби розпочати його гасіння, рятувальники спочатку пішли у розвідку. Аби не допустити поширення полум’я в залу, опустили пожежну завісу.

За словами керівництва муздрамтеатру, такі завіси є майже в кожному театрі, виготовляють їх за спеціальними технологіями із металу.

Юрій МАРЧАК,директор обласного муздрамтеатру: «Завіса має гарний вигляд, вона при пожежі перегороджує сцену від глядацького залу. Важить 2,5 тони. Всі актори, які до нас приїжджають виступати,знають,що під завісою виділено окрему смугу, на яку не можна ставити декорації, бо це місце спеціально для цієї перегородки».

Гасіння пожежі тривало недовго, рятувальники діяли злагоджено та оперативно.  Опісля навчань для розбору польотів особовий склад із двох десятків чоловік зібрали у фойє театру. Обговорили всі деталі спрацювання в уявній надзвичайній ситуації та звернулися до персоналу драмтеатру.

Олександр ТКАЧУК: «Вночі був лише один черговий. Я розумію,що це через погане фінансування, але манути більше. Вдень персоналу цілком достатньо, аби виявити пожежу та вжити потрібних мір. Головне, ваші працівники повинні знати - при пожежі одразу ж викликати рятувальників а потім вже гасити самим вогонь, а не навпаки».

Востаннє капремонт у Чернівецькому обласному муздрамтеатрі робили 1979 року. Тоді була справжня пожежа, яка виникла за кулісами. Відновлювали близько двох років. Після того на сцені встановили пожежну завісу із металу.

Олександр Хмель. Телеканал "Чернівці".

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше