Субота, 5 Жовтень 2013
10:14:42

Культура

На Буковині закладено перший в Україні Біблійний сад

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць та Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель сьогодні, 4 жовтня, взяли участь у закладенні першого в Україні Біблійного саду на території Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В Чернівцях пройде "Весільний парад"

5 жовтня 2013 року, з нагоди Дня міста Чернівці, відбудеться «Весільний парад»

У Лос-Анджелесі вручили премію «Еммі»

У Лос-Анджелесі 22 вересня відбулася 65-а церемонія вручення премії «Еммі», що присуджується Американською національною телевізійною академією. Як повідомляє Reuters , нагороду в категорії «Найкращий драматичний серіал» отримав «У всі тяжкі» («Breaking Bad»).

На Буковині пройшло свято риби

Риба не тільки корисна, а й смачна. Це вкотре довели буковинці на фестивалі «Заставнівська юшка». Біля водойм розставили столи, що вгиналися від різноманітних страв з риби, розводили вогнище, ловили рибку, з якої одразу варили юшку, кожен по-своєму, але обов’язково смачно.

Колишній хлопець Ані Лорак ніяк не забуде про кохану

34-річна співачка, чернівчанка за походженням, Ані Лорак до зустрічі зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу пережила роман, який її розчарував. В інтерв'ю виданню "7 Дней" співачка вперше розповіла про ці стосунки, не називаючи імен, зазначивши, що це був співвітчизник. "Любов була взаємна, просто не в тій якості, в якій мені б хотілося.

На фестивалі «Пивфест-2013» виступить гурт «ТІК»

14 – 15 вересня на прилеглій території бару «Наше пиво» (вул.Червоноармійська,103-Г) відбудеться пивний фестиваль «Пивфест-2013».

Новини партнерів

RizVN Login