Вівторок, 22 Жовтень 2013
04:25:32

Наука та IT

Google боротимется з фотографіями з відділків поліції

Інтернет-пошуковик Googlе почне видаляти з результатів пошукової видачі фотографії людей, зроблені в поліцейських дільницях. Про це 6 жовтня повідомила газета The New York Times.

Стало відомо ім'я актриси, що озвучувала SIRI

удобный магазин appleАмериканський варіант голосової помічниці Siri, вбудованої в мобільні пристрої компанії Apple, озвучила актриса Сьюзан Беннетт (Susan Bennett). Про це сама Беннетт розповіла в інтерв'ю CNN.

Китайський смартфон побив S4

Китайські телефони постійно намагаються пробитися на великий ринок, але програють більш потужним гаджетам Samsung або Apple чи HTC. Але у новачка JiaYu є всі шанси, телефон просто геніальний. 

Google домопоже ЗМІ мільйонами євро

Інтернет-компанія Google відкрила фонд розміром в 60 мільйонів євро для допомоги французьким ЗМІ. Про це повідомляє Agence France-Presse .

Нові зимові шини від Nokian

Зимовий сезон вже не за горами. Для шинних компаній це оптимальний час, щоб презентувати свої новітні розробки. У NokianTyres новинок для зими 2013-2014 дві - шипована Hakkapeliitta 8 і фрикційна Hakkapeliitta R2. Обидві моделі вже доступні в Україні. 

Вийшов ноутбук керувати яким можно помахами рук

Компанія Hewlett-Packard випустила версію 17-дюймового ноутбука Envy 17 з вбудованим контролером Leap Motion, передає The Verge.

Новини партнерів

RizVN Login