Неділя, 6 Жовтень 2013
11:25:25

Вийшов ноутбук керувати яким можно помахами рук

Компанія Hewlett-Packard випустила версію 17-дюймового ноутбука Envy 17 з вбудованим контролером Leap Motion, передає The Verge.
 
Контролер дозволяє управляти комп'ютером рухами рук і пальців у повітрі. Жести Leap Motion «захоплює» за допомогою камер і ІЧ-світлодіодів і робить це з високим ступенем точності.
 
У Envy 17 контролер має вигляд вузької чорної смужки, розташованої праворуч від сенсорної панелі. HP попереджає, що Leap Motion збільшує витрати акумулятора. Щоб запобігти цьому, сенсор можна відключити.
 
На ноутбук передвстановлено Airspace - магазин програм, що підтримують Leap Motion. Завантаживши з нього, наприклад, додаток Touchless, можна використовувати контролер замість миші в Windows.
 
Envy 17 з Leap Motion коштуватиме 1050 доларів США. Ноутбук поставляється в алюмінієвому корпусі; він оснащений процесором Intel Core i5, графікою Nvidia, сенсорним екраном і клавіатурою з підсвічуванням.
 
Контролер Leap Motion - розробка однойменної американської компанії. Він існує і у вигляді окремого пристрою, що підключається до комп'ютера через USB. Пристрій коштує 80 доларів США.
 
Крмі цього всього ноутбук видається цілком звчаним, і може використовуватись для великого кола потребі, це може бути як серфінг в інтернеті так і широкоформатная печать для білбордів.
 
Крім HP, вбудовувати контролер в свої комп'ютери мають намір і компанії - зокрема, Asus. Ноутбуки та моноблоки цього виробника з Leap Motion повинні надійти у продаж до кінця року.
 
За принципом дії з Leap Motion схожий Kinect - контролер від ігрової консолі Xbox. Kinect, проте, поступається Leap Motion по точності розпізнавання рухів.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login