Четвер, 1 August 2013
09:35:09

Дуров хоче повернути видалену музику з Вконтакті


Адміністрація «ВКонтакте» почала переговори з найбільшими звукозаписними компаніями про повернення їхньої музики на сторінки соцмережі. Про це повідомляє газета «Ведомости» у номері від 5 липня. Видання посилається на засновника і гендиректора «ВКонтакте» Павла Дурова.
 
За словами Дурова, соцмережа веде переговори з Sony Music, Warner Music і Universal Music. Вони шукають компромісний варіант, при якому користувачі могли б легально слухати музику, а лейбли - заробляти на цьому. Глава «ВКонтакте» заявив, що «вже в найближчі місяці ми побачимо позитивні зміни в цій сфері».
 
Два анонімних представника музичної індустрії підтвердили "Відомостям", що лейбли ведуть переговори з «ВКонтакте». При цьому представники Sony Music Entertainment Russia і Gala Records, що належить Warner Music, відмовилися коментувати заяву Дурова. Гендиректор Universal Music Russia Дмитро Коннов теж не став підтверджувати інформацію про переговори, але заявив, що «ВКонтакте» повинна платити правовласникам частку рекламних доходів.
 
Одразу після початку видалення пісень із соц мережі активізувалися сайти конкуренти, що пропонують слухати музику онлайн безкотовно, звінсо на них можна робити багато чого іншо, наприклад скачать ucoz шаблоны, програми, ігри тощо.
 
Дуров, у свою чергу, підкреслив, що «ВКонтакте» на музиці нічого не заробляє, так як на сторінці аудіозаписів не розміщується реклама. При цьому він упевнений, що видалення пісень призводить до падіння їх легальних продажів. Як саме в підсумку соцмережа буде платити правовласникам за легальну музику, поки не ясно, оскільки переговори знаходяться на ранній стадії.
 
«ВКонтакте» дозволяє користувачам завантажувати музику і відео зі своїх комп'ютерів. При цьому в соцмережі кілька років існує механізм, що дозволяє правовласникам домагатися видалення піратських матеріалів. Однак у середині червня 2013 почалося масове видалення нелегальної музики трьох найбільших лейблів, Universal Music Group, Warner UK Music Group і Sony Music.
 
 

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Новини партнерів

RizVN Login