Середа, 25 Вересеня 2013
18:10:18

Смартфон від Samsung "обкрадає" своїх власників

Основним завданням мобільних браузерів є економія трафіку, тому що смартфони та планшети традиційно виходять в Інтернет через стільникові мережі, а мобільні оператори воліють не бути дуже скромними в своїх апетитах , встановлюючи тарифи на трафік. Як з'ясували вчені Массачусетського університету Амхерст (США), стандартний браузер на Samsung Galaxy S3 з цим завданням не справляється.
 
Американські вчені встановили, що при відкритті веб-сторінок стандартний браузер Samsung Galaxy S3 завантажує набагато більше зображень, ніж потрібно. Це, по-перше, збільшує час на відкриття сторінки, по-друге, збільшує обсяг споживаного трафіку і створює, по суті, необгрунтовані витрати для користувача. Своїм відкриттям інженери обіцяли поділитися на симпозіумі IEEE в Монреалі, на цьому заході будуть викладені всі подробиці помилки. 
 
Це не лише проглема Samsung інші гаджети на базі android також не можуть похвалитись мінімальними витратами на інтернет використовуючи штатний браузер, хоча не обійшлось і без винятків, наприклад лучшие смартфоны Motorola RAZR, доступны каждому покупцю можуть порадувати зручним штатним браузером з деякиим нововведеннями від компанії Motorola, який зможе заощадити вам чимало трафіку.
 
Прихильники теорії змови відразу ж заявили, що виникнення даного недоліку аж ніяк не випадково, компанія Samsung навмисно ввела цю помилку в код браузера, щоб мобільні оператори отримали більше доходу. Навряд чи є реальні підстави стверджувати подібне, але все-таки не дуже зрозуміло, навіщо корейський виробник взявся міняти код стандартного браузера Android. Хотіли, як краще, а вийшло, як завжди?

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login