Розробка та просування сайтів

Депутати обласної ради почали голосувати особисто


Нравится

odabigДепутати обласної ради почали голосувати особисто. Місцеві обранці не стали більше порушувати закони та регламент і вслід за депутатами Верховної Ради вирішили дотримуватися особистого голосування.

Такий вияв депутатської свідомості охарактеризував 14-ту та 15-ту сесії крайового парламенту, які до того ж, відбулися в один день. Окрім ухвалення та затвердження регіональних програм розвитку Буковини, місцеві обранці встигли посперечатися, а трьом регіоналам навіть вручили повістки до суду.

14-а сесія обласної ради увійде в історію буковинського крайового парламентаризму як рекордно тривала. Адже для вирішення всіх питань порядку денного місцевим обранціям знадобилося три пленарних засідання. Сьогодні депутати вирішили не зраджувати традиціям та вкотре посперечатися ще до затвердження порядку денного. Болюче місце у керівника обласної виконавчої влади намагався знайти нардеп Бурбак, який саркастично зачепив тему ремонту доріг.

Максим Бурбак, народний депутат України: "А з дорогами ніби-то все гаразд в нас. Можливо, гаразди самого голови ОДА, тому що ремонт доріг та інші будівельні роботи виграє лише одна фірма, але це вже питання правоохоронних органів до керівника управління капітального будівництва".

Губернатор, а за сумісництвом депутат обласної ради Михайло Папієв зауваження нардепа перевів в іншу площину. За його словами, - Бурбаку та компанії необхідно зосередити увагу на трудовому законодавстві, і не втручатися в роботу місцевої влади.

Не оминули депутати й болючого питання щодо особистого голосування. Всім фракціям вдалося порозумітися, а спеціальна комісія навіть розробила зміни та пропозиції до Регламенту, які унеможливлять кнопкодавство та "піанізм".

Однак, вирішивши одну проблему, залишилася інша. Телекамерам вдалося зафіксувати чим займаються окремі обранці під час роботи сесії. Замість вирішення проблем області, дехто займається власними справами або переглядає фільми на гаджетах.

Вже вкотре депутати повернулися до теми реорганізації книгарень. Опозиціонери наголосили на тому, що профільний комітет ВР дійшов висновку про доцільність перегляду та доопрацювання рішення щодо реорганізації комунальних установ. "Фронтовики" вимагали знову розглянути ці питання в сесійній залі.

Микола Салагор, депутат ФЗ:"До даного питання можливо повернутися, враховуючи те, що 14 сесія поки не закрита".

Начальник юруправління обласної ради: "Повертатися дійсно можна до проектів рішень, рішення про яке ви зараз говорите є підписане і є на сайті, а за регламентом можна повернутися лише до проектів".

Більшість ініціативу опозиції не підтримала і до розгляду питання книгарень не повернулися. Однак це не завадило нардепу Бурбаку передати трьом регіоналам повістки до суду через неособисте голосування за рішення по звільненню директорів чернівецьких книгарень.

Опісля депутати розглянули та затвердили ряд комплексних програм розвитку, а до деяких внесли зміни та доповнення. На цьому 14-ту сесію закрили. Та вже через півгодини перерви відкрили чергову, 15-ту, на якій продовжили розглядати нагальні потреби краю.

Олександр Коркоїл. Телеканал "Чернівці".

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше