П'ятниця, 21 Червня 2013
08:58:46

Папієв: робота дежавних службовців має бути ефективнішою


Керівник виконавчої влади Михайло Папієв сьогодні, 14 червня, провів робочу нараду за участю голів районних державних адміністрацій, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Він наголосив, що робота кожного відомства та державного службовця має бути якісною та націленою на покращення добробуту буковинців.
 
«Йдеться, зокрема, про ефективнішу та якіснішу працю у секторі легалізації заробітної плати в краї, її зростання, а також відпрацювання прийнятних механізмів задля збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, і як результат – це сприятиме пожвавленню економічного стану справ в регіоні. Реалізація завдань, які стоять перед нами, на моє глибоке переконання, можлива за наявності вашого бажання налагодити якісний конструктивний діалог, в тому числі, і з органами місцевого самоврядування», - наголосив Михайло Папієв. Він висловив впевненість, що економічний потенціал Буковини не використовується на повну потужність. «Причини цьому потрібно знайти, ліквідувати, а недоліки роботи оперативно усунути», - підсумував голова облдержадміністрації.

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше