Субота, 31 August 2013
20:38:22

Сесія міської ради: землю для "калинки" такі віддали, а система відмовилась голосувати

Чернівецька міська рада сьогодні на сесії надала Калинівському ринку дозвіл на складання проекту відведення колишньої земельної ділянки ринку "Добробут" в постійне користування. 

Попри протест опозиції, в більшості все-таки знайшлося 35 голосів "за". Також міські парламентарії виділили залишкові кошти з казни для ремонту та реконструкції вулиць та тротуарів. Не обійшлося на сесії і без казусів. Під час розгляду шостого питання, збій дала система електронного голосування.

Депутати вирішили не чіпати офіси політичних партій. Питання про скасування рішень міськради, які не дозволяли приватизувати ряд приміщень у центрі міста, з порядку денного сесії виключили ще до його затвердження. Однак, не менш гаряче знову обговорювали передачу земельної ділянки, яка раніше належала ринку "Добробут" до земельного запасу міста. Цього разу обранці голосували за надання дозволу на складання проекту відведення землі в постійне користування. Юридичне управління не вбачає для цього жодних правових перешкод.

Олександр Шиба, начальник юридичного управління міськради: "Сьогодні, для подальшого розпорядження ухвалою суду, жодних дій щодо заборони розпоряджатися цією земельною ділянкою, нам немає. Тому прект рішення має повне правове обгрунтування і всі підстави для розгляду сьогодні на засіданні сесії".

Попри супротив "фронтовиків", більшість суперечливе питання все ж ухвалила. В опозиції заявили, що міськрада в цьому питанні діяла по-рейдерськи.

Від питань земельних до питань дорожніх. Ремонт вулиць та тротуарів Чернівців й надалі залишається пріоритетом і чи не найболючішою проблемою в комунальній сфері, переконані в Ратуші. За словами голови ТКК з вивчення питання ремонту та утримання автошляхів Володимира Бешлея, - до кінця року буде відремонтовано до 20 таких проблемних об"єктів міста.

Знайшли додаткові кошти на поточний та капітальний ремонт доріг і тротуарів - у фінуправлінні. На потреби реконструкції дорожнього покриття із залишкового фонду виділено майже півтора мільйони гривень.

Непокоїлися місцеві обранці і долею позики, яку "Калинівський ринок" нещодавно надав проблемним комунальним підприємствам міста для виходу з кризи. Серед таких: "МіськШЕП" та аеропорт. Позика поворотна, тобто, така, що потребує повернення до кінця року.

Цікавий казус трапився посеред обговорення шостого питання порядку денного. В сесійній залі раптом відмовила електронна система голосування і депутатам довелося проголосувати руками.

Також на сесії змінили назви дошкільних навчальних закладів, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Чернівців та обговорили можливість перейменування площі Турецької криниці.

Олександр Коркоїл. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше

Реклама: |