Розробка та просування сайтів

На Буковині немає загрози повені


Нравится

prutЗагрози повені у Чернівецькій області нині немає, а ситуація щодо рівня води у найбільших річках області моніториться цілодобово.

На цьому наголосив сьогодні, 1 квітня, під час брифінгу для журналістів регіональних та місцевих засобів масової інформації перший заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Микола Яловий. Він повідомив, що у ніч з 2 на 3 квітня та з 5 на 6 квітня на території області передбачаються дощі, однак кількість очікуваних опадів не буде критичною. «Після дощів ми очікуємо підняття рівня води у річках Дністер, Сірет та Прут від 1,2 до 1,7 метра. Втім, цей рівень не є критичним», - підкреслив він.

Микола Яловий додав, що для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території області, пов’язаних з пропуском льодоходу, паводками і повінню, затверджено відповідний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Зокрема, обласними службами цивільного захисту та місцевими органами виконавчої влади створені оперативні штаби та мобільні оперативні групи, які в цілодобовому режимі відслідковують стан пропуску льодоходу на території краю. «Ми маємо плани першочергових заходів при виникненні надзвичайних ситуацій для 94-х населених пунктів регіону, що потрапляють у можливу зону затоплення, - повідомив Микола Яловий. – Окрім цього, прочищаються русла та береги річок від чагарнику та залишків лісової деревини, що дозволить талій воді безперешкодно пройти річками області».

Перший заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області повідомив також, що на озброєнні підрозділів управління 173 одиниці техніки та спеціальних засобів для відкачування води.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше