Увага!5 грудня, у зв’язку із ремонтними роботами, від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Генічеській, Смотрицькій, Таджицькій, Пархоменка з провулками та Гречаного.

На Буковині опозиція вимагає від Нацради термінового розгляду питання каналу ТВА

Депутати опозиційних фракцій місцевих рад Буковини вимагають від Нацради з питань телебачення та радіомовлення розглянути питання чернівецького телеканалу ТВА на найближчому засіданні, а також звернутися до концерну РРТ та ОДТРК з вимогою припинити блокування мовлення каналу.
 
Із відповідним листом до Нацради звернулися 28 депутатів місцевих рад у Чернівецькій області.
 
Як зазначено в документі, 23 липня в телецентрі держтелерадіокомпанії “Буковина”, де знаходиться техніка чотирьох місцевих телекомпаній, сталася “вибіркова” пожежа, внаслідок якої постраждало лише обладнання ТВА, і мовлення каналу було припинено: “Працівники ТВА оперативно виконали всі умови регуляторних органів для поновлення трансляції, але місцева влада блокує всі спроби ТВА вийти в ефір. Минуло більше двох тижнів, проте, телеканал не мовить і досі”.
 
Депутати також наголошують, що за останнє півріччя телеканал двічі відбивався від двох рейдерських захоплень.
 
Народний депутат Максим Бурбак наголосив, що увімкнути ТВА можна було б за кілька днів: “Утім попри публічне бажання повернути ефір ТВА, оприлюднене владою, вона чинить протилежно інакше. І разом із керівництвом РРТ «футболить» канал від одних бюрократичних воріт до інших”.
 
Справу намагаються обернути в юридичну площину, зокрема депутат скористався послугами юристів в Рівному, що допомогли йому з аргументами.
 
За його словами, сьогодні незалежні журналісти “стали залежними від диктатури та чиновницьких ігор”: “Нині їх і заразом ще сорок працівників ТВА позбавляють права на професію та на свободу слова, а буковинців – на отримання об’єктивної та актуальної інформації”.
 
Із огляду на це, депутати опозиційних фракцій місцевих рад у Чернівецькій області звернулися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з вимогою розглянути питання навколо каналу ТВА на найближчому засіданні, звернутися до концерну РРТ та обласної державної телерадіокомпанії з вимогою припинити блокування мовлення телеканалу та докласти максимум зусиль для повернення мовлення ТВА.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше