Розробка та просування сайтів

В Чернівцях кредитна спілка не видає обіцяні кредити


Нравится

Groshi4Від обіцяного кредиту дісталась лише угода. До редакції «Чернівецького репортера» звернулись обурені чернівчани, які по пів року чекають кредитних грошей на рахунки. Скільки б ці люди не звертались до кредитної спілки з разу в раз їх просять зачекати. Віднедавна клієнти фірми перестали вірити обіцянки і почали діяти. Як?

Декілька марно витрачених годин під стінами кредитної спілки грошей чернівчанам не повернули. П’ятеро обурених клієнтів кредитної спілки вкотре прийшли до офісу фірми, яка зобов’язалась виплатити їм позику проте хтось на гроші чекає пів року, хтось місяць, а відповідь для всіх одна – треба трішки зачекати. Схема для отримання кредиту для всіх цих людей незмінна - підписують договір, вносять перший внесок у розмірі півтори тисячі гривень і чекають.

-  «вони нас годують днями – завтра, завтра, завтра, я аж груба стала від всіх цих зав траків».

-  «ми вже вирішили, що ну навіщо нам такий кредит просимо вернути нам гроші, а вона просто стоїть, дивиться на нас, визвала міліцію і нічого нам не каже».

-  «казала, щоб чекали, бо через пару днів будуть гроші і так і нічого не добилися, дзвонили сюди, а вони кажуть на сьогодні, на завтра, або дзвонили у Київ тай теж кажуть на завтра, на післязавтра».

За декілька годин, коли обурені клієнти кредитної фірми не отримали ніякого результату від представника кредиторів всі вони направились до прокуратури аби написати колективну заяву про неодержання коштів. А ми вирішити завітати до офісу кредитної компанії, аби дізнатись коли люди отримають свою позику, проте дівчина, яка власне й оформлювала кредити сказала, що наразі не готова відповісти на це запитання: «Я говорила с начальством, мы пока нет, завтра, т-что криминальное првадження подали я не могу к сожалению вас принять».

Після нашого візиту до офісу кредитної спілки нам зателефонував її представник і попросив написати офіційного листа на адресу фірми після чого, як нас запевнили, вони зможуть офіційно прокоментувати ситуацію, що склалась.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше