Розробка та просування сайтів

На Буковині розчистять русла річок та водойм


Нравится

dnister lidСьогодні, 1 квітня, на апаратній нараді голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв повідомив, що протягом квітня у краї триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою.

«За цей час комунальні служби та структурні підрозділи в усіх населених пунктах краю повинні прибрати від сміття автомобільні дороги, зони відпочинку, придорожні лісосмуги, парки, сквери, цвинтарі, ринки тощо», - зауважив керівник виконавчої влади краю. Михайло Папієв акцентував увагу на обов’язковому ретельному прибиранні від сміття, чагарників та дерев прибережних смуг річок, водоймищ та захаращені ділянки під мостами для безпечного проходження талої води.

Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області Михайло Папієв доручив прибрати соляно-піщану суміш, яка накопичилась на узбіччях доріг державного та місцевого значення після зимового періоду. «За цей місяць ми маємо прибрати нашу область від сміття, зробити її територію чистою, охайною. Як зазвичай це прийнято на Буковині перед Великоднем. Необхідно звернутися до органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, всієї громади краю з проханням долучитися до цієї роботи», - зазначив голова обласної державної адміністрації.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше