Цікавинки

По даху Ермітажу почнуть водити екскурсії

По дахах Ермітажу почнуть водити екскурсії. Про це повідомляє «Фонтанка» з посиланням на генерального директора музею Михайла Піотровського. Екскурсії будуть платними. У яку суму обійдеться відвідування даху Ермітажу, поки не уточнюється.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Коропа можна ловити і взимку

Багато рибалок, які вважаютьнайкращою коропову рибалку, з настанням холодів і заморозків, ховають свої снасті до весни. І млосно чекають її приходу, настання тепла, щоб у новому році, з новими силами продовжувати своє улюблене заняття, ловити коропа. А чому, не спробувати коропову рибалку взимку? Адже ловля коропа взимку можлива, хоч і не така результативна, як влітку, але все ж.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Де цікаво відпочити і зустріти Новий рік

До Нового року залишилося менше двох тижнів, але через політичні пристрасті багато українців лише зараз замислилися , де будуть відзначати свята .

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Як намалювати новорічного Діда Мороза

Напередодні Нового Року перед багатьма постає питання, як намалювати Діда Мороза? Малюнок Діда Мороза та Снігуроньки знадобиться і для новорічної стінгазети і для оригінальної, "ручної роботи" вітальної листівки. Це майже те саме питання як і как нарисовать новый год в росіян.Але малювати людину непросто, потрібно точно витримати пропорції, а головне правильно намалювати обличчя, щоб ваш малюнок Діда Мороза не виглядав як зовсім вже дитяча картинка. Малюнок Діда Мороза виконати легше, оскільки він одягнений в довгу шубу і шапку і має довгу бороду і вже тим більше, якщо малювати його поетапно. 

Детальніше...

Коментувати (2 Коментаря)

Собака вигодувала броненосців

У Бразилії собака взяла на себе турботу про двох дитинчат броненосця, які залишилися без матері, повідомляє Globo.com. Тварина почаkf вигодовувати малюків, коли їх приніс додому її господар.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Вирощуємо мандарини вдома

фильтрацияНайголовніше для успішного вирощування цитрусових на підвіконні - гарна освітленість, підвищена вологість повітря і повноцінне харчування.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login