Як намалювати новорічного Діда Мороза

Напередодні Нового Року перед багатьма постає питання, як намалювати Діда Мороза? Малюнок Діда Мороза та Снігуроньки знадобиться і для новорічної стінгазети і для оригінальної, "ручної роботи" вітальної листівки. Це майже те саме питання як і как нарисовать новый год в росіян.Але малювати людину непросто, потрібно точно витримати пропорції, а головне правильно намалювати обличчя, щоб ваш малюнок Діда Мороза не виглядав як зовсім вже дитяча картинка. Малюнок Діда Мороза виконати легше, оскільки він одягнений в довгу шубу і шапку і має довгу бороду і вже тим більше, якщо малювати його поетапно. 
 
Давайте спробуємо разом поетапно намалювати простим олівцем Діда Мороза.
 
1. Початкові контури малюнка Діда Мороза
 
 
Будь-який художник, перш ніж малювати, спочатку робить загальний ескіз майбутнього малюнка. Позначає, де розташовуватимуться ті чи інші частини малюнка і лише після цього промальовує деталі, ретельно перевіряючи пропорції. Давайте, перш ніж малювати Діда Мороза, також зробимо і ми. Спочатку намалюємо зовсім приблизні контури малюнка Діда Мороза з трьох частин. А саме: коло для голови, велике коло для грудей і намітимо легкими лініями простого олівця низ шуби Діда Мороза.
 
2. Додайте контури для рук Діда Мороза
 
 
 
Ви бачите, що в мене на малюнку завжди перші кроки нагадують малюнки доісторичних людей. Але давайте не будемо на це звертати увагу і продовжимо далі покроково малювати слідом за мною. Тепер намалюйте руки Діда Мороза. Суглоби рук і ніг дуже зручно малювати за допомогою "кульок". Де буде потовщення, намалюйте кружечок більше і навпаки. Такий метод дозволяє точно дотримуватися пропорції форми і товщину рук і ніг. Зверніть увагу на довжину руки від ліктя і на його положення. Лікоть руки Діда Мороза повинен знаходитися на рівні талії (пояса).
 
3. Загальний контур шуби і рук Діда Мороза
 
Подивіться, як тепер легко обвести загальний контур шуби і рук Діда Мороза орієнтуючись на "кульки". 
Слідкуйте, щоб товщина обох рук була однакова, і намалюйте в правій руці чарівний посох. Додайте на малюнок додаткові деталі і витріть тепер уже зайві контури. Практично, Дід Мороз вже майже намальований, залишиться лише намалювати в деталях голову і бороду.
 
4. Голова і борода Діда Мороза
 
Спочатку потрібно лише намітити, де будуть розташовуватися очі, ніс і рот, а після, вже в деталях, намалювати Діда Мороза в шапочці з пензликом. Намалювати бороду на цьому етапі буде вам зовсім нескладно, також як і інші деталі малюнка Діда Мороза.
 
5. Як намалювати обличчя Діда Мороза
 
Оскільки головну увага на малюнку Діда Мороза таки притягує його одяг, обличчя можна малювати лише в загальних рисах, що не прорисовуючи деталі. А ось шубу і посох потрібно намалювати ретельно, щоб Дід Мороз був ошатним і красивим. Не забудьте намалювати внизу шуби, визирючі валянки.
 
6. Малюнок Діда Мороза. Заключний етап
 
 
Новорічний малюнок Дід Мороза обов'язково повинен бути яскравим і барвистим, тому малюнок потрібно розфарбувати кольоровими олівцями. Якщо ви вмієте користуватися фарбами, то бажано намалювати Діда мороза крупніше, на великому аркуші паперу. Яскраві і соковиті кольори фарби дуже прикрасять новорічний малюнок Діда Мороза. Якщо на вашому малюнку повинні бути Дід Мороз і Снігуронька, заздалегідь залиште на аркуші ватману місце і намалюйте Снігуроньку, перш ніж ви станете розфарбовувати весь малюнок кольоровими олівцями або фарбами.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини