Коропа можна ловити і взимку

Багато рибалок, які вважаютьнайкращою коропову рибалку, з настанням холодів і заморозків, ховають свої снасті до весни. І млосно чекають її приходу, настання тепла, щоб у новому році, з новими силами продовжувати своє улюблене заняття, ловити коропа. А чому, не спробувати коропову рибалку взимку? Адже ловля коропа взимку можлива, хоч і не така результативна, як влітку, але все ж.
 
Існує думка, що взимку короп йде в ями і спить до весни, прям як ведмідь. Але насправді він не спить, просто у нього знижується активність. Зараз можна знайти достатньо матеріалу про ловлю коропа взимку, на форумах, на особистих сайтах з фотографіями і звітами про зимову рибалку на коропа. Так чому б не спробувати ловити коропа в зимовий період часу. Для лову коропа взимку використовують зимові поплавочние вудки, на яку встановлюють волосінь 0,2 - 0,25 мм, поплавець, грузик і гачок, це все не проблема,адже безліч магазині пропонують товари для зимової риболовлі по хорошим цінам. Кльов коропа взимку млявий, виражається в слабкому підйомі або зануренні поплавця, на 1 - 2 сантиметри. Потужною клювання, як влітку, взимку не побачите, тому при найменшому ворушінні поплавця потрібно підсікати, і бути  постійно готовим до підсікання.  
 
Головним завданням рибалки при лові коропа взимку - це знайти його місце перебування, де на даному водоймищі, в конкретний час знаходиться короп. Всім відомо, що з пониженням температури води у водоймі, знижується апетит у коропа, так як всі життєві процеси в організмі риби залежать від температури. Чим вона нижча, тим повільніше вони протікають. Взимку короп   малорухомий і не активний, але все ж продовжує харчуватися, правда, не так як влітку. З цих причин з підгодівлею треба бути обережніше, щоб не перегодувати рибу. Та й, насадку потрібно брати поменше. Найбільш ходовою насадкою для коропа взимку, є мотиль, правда його можуть постійно об'їдати дрібні рибки. Так само можна використовувати в якості насадки хробаків, консервовану кукурудзу, перловку, хлібний м'якуш. Багато завзятих любителів лову коропа взимку, рекомендують використовувати бойли   8 - 10 мм. в діаметрі, але тільки ті, які багаті протеїном. Як підгодовування можна використовувати кілька зерен перловки, шматочок макухи, невеликий кульку з панірувальних сухарів. Головне не перегодувати.
 
При виїзді на рибалку взимку , слід не забути і про себе. Як слід одягнутися, адже сидячи на холодному, морозному вітерці тремтячи від холоду, вам явно буде не до риболовлі, а ловля коропа взимку перетвориться на муки. 

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини