Середа, 16 Жовтень 2013
05:19:00

Гадання на руках: лінія долі

Лінія Долі зазвичай починається біля основи руки біля зап'ястя і йде вгору по долоні до основи середнього пальця. Якщо вона є у людини , не сумнівайтеся , вона має мету в житті , керує своєю долею , управляє вчинками. Відсутність цієї лінії говорить багато про що .
 
Життя людини може вийти зневдалим , навіть десь безвідповідальним , відірваним від колективу . Така людина  схильна до схожості з гілкою, яка гнеться туди , куди вітер дме. Дуже важливо допомогти молодій людині , яка не має лінії Долі , знайти інтерес і мету в її житті , інакше вона розтрачує час і талант на марну діяльність і стане «перекотиполем ».
 
Лінія Долі не завжди починається у зап'ястя . Вона може мати й інше початок , бути довгою або короткою. Якщо лінія Долі починається всередині лінії Життя , це говорить про те , що за юнака або дівчину все вирішують батьки , через впливових друзів і знайомих просувають по службовій драбині .
 
Злиття лінії Долі з лінією Життя в самому їх початку , то успіх і багатство; але якщо лінія долі починається поблизу зап'ястя і потім з'єднаються з лінією життя , це говорить про те , що ранні роки життя виявляться принесеними в жертву здійсненню бажань його родичів.
 
Якщо лінія Долі починається на пагорбі Місяця, навпроти основи великого пальця , то людина найчастіше вибирає собі кар'єру політичного діяча. У колективі до неї можуть ставитися прихильно , можуть і засуджувати. У певного кола людей вона викликає презирство до себе. Людина з глибокою і чіткою лінією Долі , що йде від зап'ястя до пагорба Сатурна , дуже незалежна . Сама приймає вірні рішення , не любить змін і прагне спокою і безпеки. Якщо лінія дуже чітка і ділить долоню навпіл , ми маємо справу з людиною, яка йде второваною стежкою , заздалегідь накатаній колії .
 
По лінії Долі як начає хиромантия ви можете прочитати своє життя , а розділивши її на три відрізки , визначити час змін. Перший відрізок від основи руки до лінії розуму означає молоді роки - до тридцяти. Відрізок від лінії голови до лінії серця - середні (30-45 років); відрізок , що йде від лінії серця , означає роки починаючи з 45 років .
 
Лінія Долі , що йде від основи зап'ястя до пагорба Сатурна під середнім пальцем , буває у людини, яка прагне до безпеки. У чоловіка це означає кар'єру на одному підприємстві : він буде багато працювати , забезпечить сім'ю і тільки тоді піде на заслужений відпочинок. Подібна лінія на жіночій руці говорить про те ж саме - взаєморозуміння в сім'ї , спокійною і надійною подружнього життя.
 
Знаки на лінії Долі:
 
- Лінії, що перетинають лінію Долі , вказують на перешкоди , які потрібно подолати . Острівці і розриви на лінії Долі означають занепокоєння , невпевненість і невизначеність ;
 
- Квадрати охороняють від усього гіршого , що може піднести вам доля ;
 
- Якщо лінія роздвоюється , вас завжди супроводжує успіх . Це може означати вдале одруження або великі гроші. У будь-якому випадку ви не будете самотні і нещасні. У вас є шанс ніколи не втрачати надію , здійснити свої мрії.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login