Середа, 16 Жовтень 2013
05:18:55

Лінія шлюбу, що потрібно знати про неї

Лінія шлюбу розташована збоку від основи пагорба Меркурія . Якщо Лінія шлюбу глибока і чітка. - Це насправді заміжжя або одруження , якщо вона коротка і слабка (або якщо це ряд тоненьких рисок ) , - це ознака легких прив'язаностей  . Чим ближче Лінія шлюбу знаходиться до лінії Серця , тим більш раннім буде шлюб .
 
Якщо лінія шлюбу повертає вгору , то її володар напевно не одружується ( не вийде заміж ) . Якщо ця лінія дуже чітка і повертає вниз , людина переживе свою половину . Останнє зауваження відноситься до тих випадків , коли люди , доживши до похилого віку , вмирають природною смертю. Якщо смерть походить від нещасного випадку або хвороби , на цих лініях це ніяк не відображено .
 
Вилка на кінці лінії шлюбу передрікає розлуку , а якщо вона йде в глиб долоні , - розлучення .
 
Вигідний і щасливий шлюб обіцяє лінія шлюбу , яка йде до середини долоні і зливається з лінією Сонця. Про щасливому шлюбі свідчить і лінія, що йде від пагорба Місяця і з'єднується з лінією Долі .
 
Хиромантия говорить, що маленькі лінії , що відходять від лінії шлюбу , означають дітей. Довгі й глибокі говорять про хлопчика , а короткі і широкі - про дівчинку. Якщо лінії чіткі , діти будуть здорові , якщо бліді і нерівні . - Дуже слабкими .
 
Тут потрібно обмовитися . Сучасна медицина надає людині всі можливості оберігатися від небажаної вагітності або перервати її , якщо це необхідно. Тому коректніше було б говорити не про кількість дітей , а про кількість можливостей їх мати. Чи буде така можливість реалізована - це особиста справа кожного. Крім того , ці рисочки можуть показувати число нерідних дітей , до яких людина буде щиро прив'язана. Якщо рисок немає зовсім. це може говорити зовсім не про безпліддя , а про небажання взагалі мати дітей.
 
З приводу лінії шлюбу необхідно дати ще кілька пояснень. На руці відображаються всі яскраві інтимні стосунки , які залишили слід в житті людини і вони не завжди офіційні . Багато фахівців схильні вважати , що лінії шлюбу показують число стійких статевих зв'язків і можуть змінюватися. Крім того , років до 25 рука продовжує формуватися , а значить , лінії на ній ще менш стійкі.
 
Цікавий ще один момент. Права рука - ведуча ( для правшів) , отже , на ній відображені свідомі відносини з представниками протилежної статі. А на лівій можна вивідати навіть просто тягу до якоїсь людини , якщо вона досить сильна.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login