Послуги весільних агентсв про які ви не знали

Чим займаються весільні агентства? Відповідь очевидна - займаються організацією весіль.
 Це може бути весілля в рідному місті, будь-якому іншому куточку України чи за кордоном, весілля у ресторані, банкетному залі, на даху будинку або на стадіоні, пишне торжество або ж невелика вечірка в колі друзів. При цьому, звертаючись за допомогою до розпорядника, нареченим варто знати, що перелік послуг на цьому не закінчується. 
 
Однією з незвичайних послуг агентства є можливість стати учасником партнерської програми Bride Assistance, яка об'єднує 15 провідних українських і світових компаній і брендів, що надають послуги і сервіси, пов'язані з організацією весілля і подальшої сімейним життям. 
 
До того ж, весільні розпорядники намагаються зробити воістину особливим цей день. Підбирають і пропонують молодятам оригінальні місця зборів, щоб вийшли гарні знімки, допоможуть орендуваты коттедж для свадьбы. Придумують цікаві конкурси - такі, як романтичний сніданок або "капсула часу", коли наречений і наречена пишуть листи для своєї родини в майбутнє, спільна посадка дерева. Такі дії дуже символічні і можуть стати приємними сімейними традиціями. І повірте, через роки, ви будете з добротою і ніжністю згадувати не лише день весілля, але і те, як ви разом писали записки з мріями і закупорювали їх в пляшку або ж зустрічали світанок у день торжества.
 
Ще одна незвичайна послуга для наречених - це "стилістичне супровід", коли персональний стиліст допомагає молодятам створити модні гармонійні образи, стильні аксесуари, підібрати сукні для подружок і наряди для друзів нареченого. Така послуга дуже зручна, коли у пари мало часу на підготовку і просто фізично немає часу займатися даними питаннями, тому набагато простіше доручити цю справу професіоналам.
 
До того ж, співробітники агентства із задоволенням допоможуть ефектно зробити пропозицію або зізнатися в коханні, підготувати сюрприз для другої половинки, який може бути, як частиною сценарію весілля, так і просто поздоровленням з будь-яким святом чи пам'ятною датою для пари. Приміром, під час одного з весіль наречений попросив допомогти зробити щось незвичайне для коханої, і було вирішено організувати грандіозний флеш-моб, в якому брало участь близько 500 осіб. Це було дійсно красиво і незвично.
 
Також до незвичайних послуг можна віднести організацію річниць. Залежно від побажань, це може бути тематичне торжество, згідно символу річниці або ж можна повторити весільні клятви, влаштувавши душевний сімейне свято.
 
До того ж, агентство при необхідності може допомогти з проведенням парубочого і вечора, організовує зйомки love story, консультує наречених. Але це навряд чи можна назвати незвичайними послугами, швидше стандартним пакетом, і все ж про це теж варто знати. Одним словом, не бійся поставити запитання про незвичайні послуги своєму розпоряднику.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login989 

людей читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини