Собака вигодувала броненосців

У Бразилії собака взяла на себе турботу про двох дитинчат броненосця, які залишилися без матері, повідомляє Globo.com. Тварина почаkf вигодовувати малюків, коли їх приніс додому її господар.
 
Як розповіла дружина господаря собаки, Діна Алвес, її чоловік знайшов броненосців на плантації цукрової тростини. Там їх мати збив трактор, і вона загинула, залишивши виводок сиротами. Чоловікові стало шкода броненосців, і він взяв їх додому, де став годувати коров'ячим молоком. Однак малюками зацікавилася домашня собака сім'ї, яка, не маючи материнського досвіду, почала продукувати власне молоко і вигодовувати дитинчат.
 
За словами Алвес, вона рада, що її улюблениця змогла допомогти броненосцям вижити. Проте, коли вони підростуть і зможуть самостійно харчуватися, їх потрібно буде повернути в дику природу. При цьому департамент у справах екології зазначив, що тимчасове утримання дитинчат броненосця вдома не порушує жодних нормативних актів, пов'язаних із захистом природи Бразилії. Випадки коли одні тварини вигодувають малюків інших не є рідкістю, ходять думки що собаки розумію язык кошек та інших тварин.
 
Так, наприклад, в 2011 РОЦІ в Китаї собака вигодувала кинутих матір'ю лігр (помісь тигра і лева), а в Канаді дог взяв на себе турботу про курчат.
 
Броненосці живуть у Південній, Центральній і Північній (в південній її частині) Америках. Новонароджені броненосці з'являються на світ зрячими. Вже через кілька годин вони в змозі самостійно пересуватися, проте з матір'ю живуть протягом декількох місяців. Статевої зрілості тварини досягають до двох років.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини