gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні новини галузі здоров'я

Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Очищення води - це питання життя!

Очищення води - це питання життя!

На сьогодні дедалі більше людей замислюються над питанням споживання якісної води. Враховуючи екологічну ситуацію в багатьох регіонах нашої країни, фільтри для очищення води переходять в розряд необхідних предметів, а водопідготовка стає одним з пріоритетним завданням при будівництві заміського будинку. Очищення питної води може значно підвищити якість життя і позитивно вплинути на здоров’я. Очищена вода економить кошти на ремонті побутової техніки і сантехнічного обладнання, особливо у випадках, коли вода проходить термічну обробку (пральні машинки, котли, колонки, парогенератори, посудомийні машини тощо).

Таким чином, очищення води - це питання життя!

Фірма «ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИСТКИ ВОДИ» працює у Чернівцях і області пропонує своїм споживачам якісні, сертифіковані в Україні, та пристосовані для регіону їх розповсюдження, фільтри побутового та промислового призначення для очищення води. В авторизованих точках продажу - «ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИСТКИ ВОДИ» представлені найрізноманітніші фільтри від найпростіших до складних промислових, відомих у цій галузі фірм: «ГидроТехИнжениринг» (Росія, Україна), «Гейзер» (Росія), «Аква-Центр» (Україна), «Аква-Лайн» (Україна), «ЗІКо» (Україна), «Барьер»(Росія), «BRITA» (Німеччина), «CLAK» (США) и т.д. Підприємство використовує типове обладнання та витратні матеріали європейських стандартів, яке за потреби можна легко замінити.

У кожній авторизованій точці продавці-консультанти працюють із кожним клієнтом індивідуально, адже для встановлення будь-якого фільтра вдома чи на підприємстві передусім потрібно враховувати: властивості та хімічний склад води, а також технічні можливості фільтруючого обладнання і до якого стану її потрібно підготувати – технічної чи питної.

Якщо ви, наприклад, користується муніципальним водогоном, наші продавці-консультанти можуть відразу проконсультувати, який фільтр може вам підійти як у фінансовій, так і в технічній можливості. Якщо це вода з альтернативних джерел, наші спеціалісти виїжджають на місце до замовника, здійснюють забори води для індивідуального аналізу.

Отже для того, щоби надати нашим клієнтам якомога точнішу інформацію стосовно якості води, якою вони користуються і оптимально підібрати для неї фільтр, ми співпрацюємо з лабораторією Чернівецького «Науково дослідного інституту медико-екологічних проблем», який здійснює детальний аналіз води.

Крім того, кожен клієнт, який звертається до нас, за результатами аналізу води отримує комерційну пропозицією, де є короткий опис кожного фільтра для кожного етапу очищення води. В пропозиції також вказуються швидкість та кількість очищеної води, яку можливо отримати, а також собівартість як технічної, так і питної води, вартість обладнання і терміни виконання монтажу.

Всі роботи від аналізу води, консультації, замовлення, підбору і до встановлення обладнання виконуються оперативно, та з подальшим професійним обслуговуванням на необмежений термін. На обладнання надається гарантія.

Ми знаходимося за адресою:

проспект Незалежності 94

Червоноармійська 27

м.т. 0509206740 Сергій

м.т. 0502882456 Андрій

www.akvius.cv.ua
                                                                                                                                                        rekllogo

В кінотеатрах міста:Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал