gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні новини галузі здоров'я

Нетрадиційні методи боротьби з зубним болем

Боримось з зубним болем нетрадиційними методами

Боримось з зубним болем нетрадиційними методами

Крім побутових і народних засобів існують так звані нетрадиційні методи позбавлення від зубного болю. Хоча все ж таки краще звернутись до професіоналів, скажімо сюди gm-stoma.ru

Масаж руки
Візьміть кубик льоду. Масажуйте руку, що знаходиться на протилежній стороні від хворого зуба, в області перетину кісток великого і вказівного пальців руки. З зусиллям помасажуйте це місце рівномірними круговими рухами. Для зняття зубного болю повинне бути досить 5-7 хвилин масажу.

Масаж вушної раковини
Беретеся вказівним і великим пальцями руки за верхній край того вуха, з боку якого болить зуб. Масаж вуха також повинен зайняти у вас до 7 хвилин, при цьому масажувати можна як верхній край, так і мочку вуха.

Емоційне удушення
Хорошим знеболюючим дією володіє плач. Яким чином його викликати - вирішіть для себе. Можна порізати цибулю, наприклад. Вчені у своїх дослідженнях з'ясували, що плач зменшує тиск в яснах, небагато притупляючи біль.

Відволікання від болю
Протилежні емоції теж принесуть користь у справі притуплення больових відчуттів в зубах. Подивіться хорошу комедію, почитайте анекдоти - головне гарненько розсміятися. Це переключить рецептори з болю на сміх.

Займіться якою-небудь справою, яка займе вас головою. Є щось цікаве для вас? Прийшов час зайнятися цим. Відверніться на всі 100, таким чином, ви зможете дочекатися відкриття стоматологічного кабінету або аптеки (хоча краще перше).

А можна просто поприсідати. Багато вчених говорять про велику ефективність даного методу для зняття зубного болю. Правда, подіє це трошки повільніше, ніж таблетка знеболюючого, але якщо таблетки немає ...                                                                                                                                                        rekllogo

В кінотеатрах міста:Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал