Увага! Сьогодні, 6 листопада, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт, з 930 до 1500 від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Руській, 247А, 249, 250, 251, 253, 257, 255, 267; - з 930 до 1400 від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Лозівській, Горіхівській, Рогізнянській, Заставнянській, Весняній та 1-му пров. Ходорівському..


23:33:19

Статті

Всі новини технологій

Выбираем колесные диски соответственно их качеству и свойствам

kolediskЕсли вы имеете такое средство передвижения, как автомобиль, то вам придется немало потрудиться, чтобы предоставить ему хороший уход, ну и конечно же, себе комфорт во время езды.  Основным понятием, с которым приходиться стыкаться каждому владельцу авто – замена шин,  которую, как правило, нужно осуществлять в летний и зимний периоды.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Пирометр инфракрасный "ADA TemPro 550"

Пирометр "Condtrol IR-T1"Появилась нужда измерять различные значения температур? То есть, вам понадобился инфракрасный бесконтактный термометр? Купить не проблема. Но вот какой выбрать? С одной стороны, ответить на вопрос просто. Но, с другой – сложно. Ситуация осложняется огромным количеством различных моделей. Эта ситуация и осложняет выбор. Потребители зачастую не могут выбрать что-то для себя и берут наугад.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Дешевий "карбон" для вашого авто

Реклама на авто Киев, автостайлинг, наклейкиХорошою, і головне дешевою альтернативою дорогому карбоновому покриттю вашового авто може стати плівка, що імітує його зовнішній вигляд.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Смартфон Samsung на операційній системі Tizen може побачити світ вже цього року

samsung-tizenРинок мобільних операційних систем можна назвати досить об'ємним, хоча по-справжньому великих гравців як і раніше двоє, це Google Android і Apple iOS. Інші гравці начебто Windows Phone і новенькою BlackBerry 10 поки не представляють ніякої загрози для лідерів. Проте асортимент розширюється, Firefox OS вже побачила світ, за нею очікується повноцінний дебют ще одного перспективного гравця - системи Tizen.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

5-й iphone продається рекордною кількістю

За перші вихідні, що пройшли після початку продажів нового iPhone 5 від Apple, вдалося продати більше 5 мільйонів смартфонів. Тільки за першу добу було оформлено близько 2 мільйонів попередніх замовлень.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Квартальний прибуток Microsoft впав

komp2У минулому році Microsoft зробила ставку на свою нову операційну систему, яка повинна допомогти їй пристосуватися до еріи смартфонів і планшетів. Але останні ринкові оцінки говорять про те, що старт Windows 8 виявився повільним.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

У німецьких компаніях заборонили користуватися facebook і ко.

Причиною стало не бажання припинити використання робочого часу в приватних цілях, а пов’язані з соціальним мережами побоювання економічного шпигунства, зазначає видання.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Google вдосконалила рукописний ввід для пошуку

googleФункція Google Handwrite була запущена в минулому році і дозволила користувачам здійснювати пошук інформації в Google Search, просто намалювавши слово на сенсорному екрані смартфона або планшета. Рукописне введення пошукового запиту виявився досить популярним серед жителів азіатських країн, тим не менш, деякі з них скаржилися на те, що система не завжди правильно розпізнає ієрогліфи.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)
RizVN Login