4 листопада, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт, з 0900 до 1530 від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Толстого, Богдана Хмельницького, провулках Богдана Хмельницького, вулиць Новікова, Прибоя, Богуна, Горького 28 червня.


13:53:06

У німецьких компаніях заборонили користуватися facebook і ко.

Причиною стало не бажання припинити використання робочого часу в приватних цілях, а пов’язані з соціальним мережами побоювання економічного шпигунства, зазначає видання.

«Для більшості наших співробітників багато зовнішніх соціальних мереж недоступні з міркувань безпеки», - цитує Wirtschaftswoche представника Commerzbank. Журнал провів опитування серед кількох десятків концернів, на основі курсів акції яких вираховується німецький біржовий індекс DAX.

Крім сидіння в соціальних мережах німецькі робочі часто захоплюються грою в покер. Як грати покер вони дізнаються через мережу інтернет
 

Мережі та послуги на кшталт Facebook та Twitter блокують також компанія з виробництва будівельних матеріалів HeidelbergCement та автомобільний концерн Volkswagen. Зовсім нещодавно, побоюючись економічного шпигунства, користування Facebook заблокував і концерн Porsche. Концерн Daimler, виробник автомобілів Mercedes Benz, повідомив, що доступ до соціальних мереж може бути обмежений «з виробничих міркувань». Натомість енергетичний концерн Eon та газопостачальна компанія Linde хоч і не запровадили тотальну заборону, але в деяких офісах компаній обмежений доступ на сайти Facebook та Youtube.

Вчора мейли, сьогодні - мережі

Раніше для економічного шпигунства найчастіше використовували електронні листи, сьогодні це – соціальні мережі, заявив Wirtschaftswoche представник фірми-виробника антивірусних програм Kaspersky Кристіан Фукс. Більше половини опитаних Wirtschaftswoche німецьких компаній назвали причиною блокування сайтів міркування безпеки.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені

Новини партнерів

RizVN Login