Розробка та просування сайтів

Статті

Google вдосконалила рукописний ввід для пошуку


Нравится

googleФункція Google Handwrite була запущена в минулому році і дозволила користувачам здійснювати пошук інформації в Google Search, просто намалювавши слово на сенсорному екрані смартфона або планшета. Рукописне введення пошукового запиту виявився досить популярним серед жителів азіатських країн, тим не менш, деякі з них скаржилися на те, що система не завжди правильно розпізнає ієрогліфи.

За словами розробників, оновлена версія Google Handwrite отримала ряд поліпшень і тепер краще розпізнає символи. Також в неї була інтегрована функція коригування, що дозволяє користувачеві в разі помилки вказати на символ, який він хотів написати. Так, наприклад, якщо людина намалював на екрані букву «Z», а система розпізнала її як цифру «2», користувач може вибрати правильний варіант у випадаючому меню.Отриманий результат користувач з легкістю може роздрукувати на широкоформатном принтере.

Крім іншого, компанія Google вирішила проблему з написанням символів на смартфонах з невеликими екранами. Тепер система зможе розпізнати букву навіть у тому випадку, якщо в процесі написання вона буде стикатися з іншого. Нарешті, якщо перш жителі азіатських країн могли вводити тільки по одному ієрогліфу за раз, то тепер Google Handwrite зможе обробляти відразу декілька символів одночасно.

Щоб активувати функцію Google Handwrite, нагадаємо, достатньо зайти зі смартфона або планшетного комп'ютера на сайт google.com, а потім включити рукописне введення в меню налаштувань. Після перезавантаження сторінки в нижньому правому кутку з'явиться значок з малої буквою «g».

Новини партнерів

RizVN Login