4 листопада, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт, з 0900 до 1530 від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Толстого, Богдана Хмельницького, провулках Богдана Хмельницького, вулиць Новікова, Прибоя, Богуна, Горького 28 червня.


13:53:36

Дешевий "карбон" для вашого авто

Реклама на авто Киев, автостайлинг, наклейкиХорошою, і головне дешевою альтернативою дорогому карбоновому покриттю вашового авто може стати плівка, що імітує його зовнішній вигляд.

 

 Плівка, «під карбон» не тільки захистить лакофарбовий шар вашого авто від дрібних сколів і пошкоджень, але й «вдихне» у ваш автомобіль спортивний, упевнений у собі характер. Такі характеристики, як товщина матеріалу, відносне подовження, що формують показник «пам'яті матеріалу на повернення»,які багато, що роскажуть спеціалістам в даній області, але мало що говорять простому користувач,легко компенсуються гіперпоказниками клейового шару і дозволяють наносити плівку «під карбон» на досить непрості поверхні.

Самоклеюча фактурна плівка імітує карбон з ефектом 3D і застосовується, як у зовнішньому стайлінгу, так і всередині автомобілів для косметичної обробки елементів салону. Найчастіше використовується вінілова плівка, що імітує карбон 3D DI-NOC Carbon.

Матовий відтінок плівок, що імітують карбон дуже гармонійно виглядає при використанні з кольоровими матовими плівками. Наприклад, класичним стайлінговим рішенням, на основі чорної вінілової плівки, що імітує карбон, зазвичай є покриття, як правило, площини капота, даху і багажника авто. Тут плівка «під карбон» прекрасно буде виділена і акцентована, якщо по сусідству на крилах, бамперах, стійках замість заводського наприклад, червоного або жовтого кольору будуть використовуватися ті ж або схожі кольори матових кольорових вінілових самоклеючих плівок.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені

Новини партнерів

RizVN Login