gototopgototop

Що таке електронні квитки

e-ticket

e-ticket

Електронний квиток, або як його ще називають "e-ticket" - це електронна версія паперового авіа, або квитка на інший вид транспорту, хоча для зручності ми будемо розглядати саме авіаквитки.

Ваше бронювання на рейс здійснюється стандартним чином, проте інформація про подорож, відображена на авіаквитку, тепер не друкується на папері, а надійно зберігається в спеціальній базі даних в електронному вигляді.

Электронный билет, значно заощаджує Ваш час, як при купівлі, так і при здійсненні самого польоту. В першу чергу він цікавий для тих, хто звик купувати переліт через інтернет. Тепер за квитком не доведеться їхати в касу або заздалегідь приїжджати в аеропорт, щоб оформити квиток на рейс до вильоту.

Основна перевага електронного квитка в тому, що його не можна втратити або забути вдома, а для людини більше немає ніякої необхідності носити авіаквиток з собою. Залишається тільки вчасно приїхати в аеропорт. Паперовий квиток, або його електронна версія, є всього лише "шпаргалкою" для Вас і співробітників аеропорту при реєстрації.

Підійшовши до стійки реєстрації, пасажир називає своє ім'я, номер рейсу і пред'являє паспорт. Після цього він отримує посадковий талон. Більше нічого не потрібно, оскільки вся інформація про пасажира міститься в комп'ютерній базі даних авіакомпанії.

Якщо даних про Ваш перельоті немає в глобальній системі бронювання, то ніякої паперовий (або навіть картонний!) Квиток не дадуть права на переліт.

Переваги електронного квитка:

Простота і зручність: тепер Ви можете отримати від агентства свій електронний квиток по електронній пошті з будь-якої точки земної кулі.
Надійність і безпека: електронний квиток неможливо втратити, забути і він не може бути вкрадений.

                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог
  • Оновився моноблок Apple iMac

    Оновився моноблок Apple iMac

    Компанія Apple оголосила про майбутнє надходження в продаж у п'ятницю 30 листопада оновленого моноблока iMac, що оснащується 21,5 "екраном. У цей день новинка з'явиться в інтернет-магазині Apple Online Store, в…

Клініка Оксфорд Медікал