gototopgototop

Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.

Суддя Пол Грювал (Paul S. Grewal) з Сан-Хосе після розгляду в четвер клопотань протилежних сторін «дав добро» на включення компанією Samsung Electronics Co Ltd в позов проти Apple смартфона iPhone 5, дозволивши разом з тим компанії Apple Inc додати в перелік « порушників »авторських прав Samsung Galaxy Note, Galaxy S III, а також операційну систему Jelly Bean.Про це пише видання http://applend.ru

Мова йде про один з двох судових позовів Apple, що знаходяться на розгляді в окружному суді Сан-Хосе. Судовий процес, на якому розглядалося ще один позов Apple проти Samsung, що стосується порушення інших патентів, закінчився, як відомо, поразкою компанії Samsung, якій наказано постановою від 24 серпня відшкодувати завдані збитки у розмірі $ 1,05 млрд.

Позов, про який зараз йде мова, компанія Apple подала в лютому поточного року. У ньому стверджується, що ряд смартфонів і планшетів Samsung, включаючи пристрої лінійки Galaxy Nexus, виготовлені з використанням рішень, захищених вісьмома належними Apple патентами.

Після виходу смартфона iPhone 5 південнокорейська компанія неодноразово робила спроби включити новинку в судовий позов. Apple не стала заперечувати з цього приводу, додавши в свій позов ряд пристроїв Samsung, а також операційну систему Jelly Bean у зв'язку з її присутністю на пристроях лінійки Galaxy Nexus. Разом з тим, Пол Грювал порадив Apple двічі подумати, якщо та раптом вирішить заперечувати проти клопотання Samsung про включення в позов інших недавно вишовших продуктів, маючи на увазі, по всій видимості, iPad 4 і iPad mini.

                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог
  • Оновився моноблок Apple iMac

    Оновився моноблок Apple iMac

    Компанія Apple оголосила про майбутнє надходження в продаж у п'ятницю 30 листопада оновленого моноблока iMac, що оснащується 21,5 "екраном. У цей день новинка з'явиться в інтернет-магазині Apple Online Store, в…

Клініка Оксфорд Медікал