gototopgototop

Видавник "сталкера" став банкротом

THQ став банкротом

THQ став банкротом

THQ переходить в руки «безіменного» інвестора. Всі активи компанії, включаючи підконтрольні їй студії, «кріпаків» розробників »і їх ігри, незабаром стануть власністю філії Clearlake Capital Group. Згідно прес-релізу, THQ подала добровільне клопотання згідно з Главою 11 Кодексу США про банкрутство до суду штату Делавер. Висловлюючись зрозумілою мовою, видавець хоче, щоб його офіційно визнали банкрутом.

Clearlake Capital Group виступить в якості першого учасника торгів. Інші претенденти на інтелектуальну власність THQ можуть зробити зустрічну пропозицію. Видавець попросив суд завершити процес купівлі-продажу протягом наступних тридцяти днів. З цього випливає, що ім'я покупця стане відомо вже в наступному місяці. Початкова вартість активів THQ складає $ 60 мільйонів.

За словами президента THQ Джейсона Рубіна, всі підконтрольні йому студії продовжать роботу над своїми проектами. Закривати їх ніхто не збирається. Це стосується і сторонніх розробників, розривати з ними відносини видавець не планує. Clearlake погодилася з усіма діючими контрактами і, будучи тимчасовим власником THQ, розривати їх не стане.

Також пан Рубін повідомив, що Company of Heroes 2 , Metro: Last Light і South Park: The Stick Of Truth залишаться при своїх датах реліза,ці та інші ліцензійні ігри можна буде купити в магазині IGROTREC. Що стосується решти ігор, як виявилося, у віданні THQ знаходиться ще чотири неанонсовані проекту:

Наостанок варто відзначити, що THQ пророкували банкрутство ще в квітні. За минулі місяці нею встигли зацікавитися не тільки інвестиційні компанії, але і інші великі видавці - Ubisoft і Electronic Arts.


                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • PSY виступить на інавгурації президента

    PSY виступить на інавгурації президента

    Репер Psy, що прославився завдяки пісні «Gangnam Style», виступить на інавгурації президента Південної Кореї Пак Кин Хе. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на прес-секретаря обраного президента.

  • Samsung представить новий водостійкий Galaxy

    Samsung представить новий водостійкий Galaxy

    Не чекаючи старту виставки MWC 2013, компанія Samsung анонсувала наступника «невбиваємого» Galaxy Xcover S5690,який отримав назву Galaxy Xcover 2. Так само, як і попередник, новинка відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливого…

Клініка Оксфорд Медікал