gototopgototop

Facebook випустила рекламний ролик на телебаченні (відео)

«Речі, які нас об'єднують»

«Речі, які нас об'єднують»

Довгий час компанія Google не займалася саморекламою - в цьому не було необхідності, але зараз пошуковий гігант все частіше вдається до випуску нових рекламних відеороликів на телебаченні або в Мережі. З часу створення сайту Facebook соціальна мережа не займалася рекламою самої себе, але час біжить, і все змінюється - компанія недавно представила свій перший рекламний відеоролик.

Називається ролик «Речі, які нас об'єднують». У ньому показані стільці, дверні дзвінки, мости, танцювальні майданчики, баскетбол, літаки, навіть велика нація і сам всесвіт - всі ці речі допомагають людям зустрічатися і зв'язуватися один з одним. У цьому сенсі Facebook схожий на стільці або дверні дзвінки, стверджує реклама, - мільярд людей використовують соціальну мережу для зв'язку один з одним.Як і в багатьох рекламних роликах Google, сам сайт в рекламі не показаний. Однак складно знайти людину, знайомою з Інтернетом яка не бачила жодного разу Facebook. Так що скоріше реклама покликана створити враження про марку, а не просувати продукт. Facebook збирається запустити рекламу в 13 країнах і на 12 мовах, переважно на великих ринках. Цікаво, що спочатку компанія буде показувати рекламу тільки на Facebook.

До речі, трохи раніше компанія порівнювала Facebook з тортами на день народження, вказавши на те, що проводити занадто багато часу в соціальній мережі шкідливо: «Торти до дня народження створені, щоб об'єднувати людей. Вони дають друзям майданчик, щоб зібратися і відсвяткувати. Але занадто багато солодкого, мабуть, шкідливо. Так що торт до дня народження багато в чому схожий на Facebook ».


 


                                                                                                                                                        rekllogo

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • В США через негоду скасували тисячі авіарейсів

    В США через негоду скасували тисячі авіарейсів

    У США з через негоду протягом трьох днів скасували більше двох тисяч авіарейсів. Зокрема, причиною екстрених заходів стали сильний вітер та ожеледь на злітно-посадкових смугах. Крім того, стихія призвела до…

  • Видавник "сталкера" став банкротом

    Видавник

    THQ переходить в руки «безіменного» інвестора. Всі активи компанії, включаючи підконтрольні їй студії, «кріпаків» розробників »і їх ігри, незабаром стануть власністю філії Clearlake Capital Group. Згідно прес-релізу, THQ подала добровільне…

Клініка Оксфорд Медікал