Розробка та просування сайтів

Статті

На базі Android вийде потужна ігрова консоль


Нравится

NVIDIA представила амбітний проект - портативну ігрову консоль Project Shield на основі Android, здатну одночасно в потоковому режимі передавати ігри з ПК, оснащених останніми відеокартами NVIDIA Kepler. Іншими словами, на пристрої будуть доступні всі ігри з комп'ютера і всі ігри з асортименту магазину додатків Google Play. Власники консолі зможуть навіть використовувати режим Steam Big Picture.

Крім власне потужного мобільного чіпа Tegra 4 консоль може запропонувати відкидний 5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280x720 (294 точки на дюйм - «Retinal Display», за словами компанії). NVIDIA відзначає, що її консоль наділена екраном з роздільною здатністю і щільністю пікселів вище, ніж у інших портативних ігрових систем.Про це пишуть різні игровые сайты. Вдобавок технологія Direct Touch в Tegra 4 забезпечує чуйність сенсорного дисплея втричі вище, ніж у звичайних сенсорних пристроїв. Зовні Shield нагадує звичний джойстик для ігрової консолі з двома аналоговими стіками і кнопками ABXY. В наявності також порт HDMI, micro-USB, слот для карт пам'яті microSD і 3,5-мм гніздо для навушників.

Судячи з представленої демонстрації, пристрій використовує три акумуляторами формату AA , у власників пристрою, що знаходяться де-небудь в дорозі далеко від розетки, буде можливість у разі розрядки змінити батарейки. На жаль, поки що складно озвучити показники часу автономної роботи - офіційно вони не називаються. Виробник говорить лише про «години» автономного ігрового процесу.
Окрему увагу NVIDIA приділяє вбудованим динамікам. Якщо зазвичай в портативних консолях звук досить середній в кращому випадку, то в Shield, за словами виробника, справи йдуть значно краще. Динаміки розроблені з метою максимально ефективної експлуатації глибокого корпусу пристрою. На додаток до лівого і правого динаміків присутні два воздуховоди для поліпшеного відтворення басів. Компанія каже, що в результаті звук на пристрої повноцінний і багатий, навіть кращий, ніж у багатьох ноутбуків високого класу.

Новини партнерів

RizVN Login