Розробка та просування сайтів

Статті

Новий Boeing постійно ламається


Нравится

Японські авіакомпанії All Nippon Airways (ANA) і Japan Airlines (JAL) оголосили про припинення польотів всіх належних їм літаків Boeing 787 Dreamliner, повідомляє Reuters . Таке рішення було прийнято в середу, 16 січня, після чергового інциденту з "Лайнер мрії".
Експлуатацію Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії мають намір відновити лише після проведення ретельної перевірки всіх літаків цієї моделі, що входять до їх парк.Японія є найбільшим ринком збуту "Лайнеру мрії". На частку ANA і Japan Airlines припадає 24 з 50 літаків Boeing 787 Dreamliner, переданих в даний момент замовникам. ANA володіє 17 "Лайнерами мрії".

16 січня на борту Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії ANA, що прямував з міста Ямагуті на заході країни в Токіо, приблизно через 45 хвилин після зльоту виникло задимлення. Літак, на борту якого знаходилися 129 пасажирів і вісім членів екіпажу, здійснив аварійну посадку в аеропорту Такамацу в центральній частині Японії.Після чого пасажири забрали свої речі зі стеллажей та покинули літак. Ніхто з знаходилися на борту не постраждав. За попередніми даними, задимлення виникло через нештатну роботу акумуляторів.

За останні кілька днів це вже третій інцидент з Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії ANA. 11 січня проблеми виникли одразу у двох "Лайнер мрії" цієї авіакомпанії - у одного була виявлена тріщина в склі кабіни пілотів, у другого - витік палива.

З початку 2013 року ряд пригод з Boeing 787 Dreamliner, в тому числі і належать ANA, був зафіксований в американських аеропортах, після чого Федеральне управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration) оголосило про перевірку безпеки всіх літаків цієї моделі.

 

Новини партнерів

RizVN Login