gototopgototop

Що не подобається користувачам в своїх планшетах

Користувачі по різному не задоволені 7-дюймовими планшетами

Користувачі по різному не задоволені 7-дюймовими планшетами

Якщо вірити дослідженню, наведеному порталом FixYa, користувачі 7-дюймових планшетних комп'ютерів мають ряд претензій до своїх гаджетів. При цьому невдоволення опитаних окремими функціями пристроїв безпосередньо залежить від компанії-виробника. Найчастіше претензії користувачів пов'язані не з помилками дизайнерів або недосконалістю програмного забезпечення, а з особливостями кожного конкретного пристрою.

Так, власники Amazon Kindle HD скаржаться на рекламні модулі на екрані блокування. Цей недолік виявився найбільш істотним для 30% користувачів. Чверть опитаних головним недоліком планшета від Amazon назвали повільність системи при одночасному виконанні декількох завдань. На незручну екранну клавіатуру і затримки з виходом додатків скаржаться по 15% респондентів. Крім того, працюючий на застарілої версії платформи Android Kindle HD не має доступу до магазину додатків Google Play.

Серед покупців Google Nexus 7 найбільше скарг (близько 30%) на постійні системні запити, які дуже дратують. Ще 30% користувачів скаржаться на проблеми з підсвічуванням дисплея, 20% на невеликий об'єм вбудованої пам'яті і 10% на жахливу якість мікрофону.

Планшетний комп'ютер від Apple - iPad, також отримав свою порцію критики. Головне, що викликає невдоволення користувачів, це не стільки посередню якість дисплея, скільки співвідношення сторін 4:3, тому доводиться купувати спеціальні чехлы для Ipad 3.Крім того, скарги були і на недостатній обсяг вбудованої пам'яті пристрою.

Для власників Nook HD найбільшою проблемою є низька чутливість дисплея пристрою - 30% скарг. На другому місці йдуть низька продуктивність, погана якість звуку вбудованих динаміків і погано реалізована багатозадачність (по 20%).


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал