Статті

Sony готує власну службу інтернет мовлення


Нравится

SonyОстаннім часом в інтернеті активно ходять чутки, що Sony працює над власною телевізійною інтернет-службою і збирається розкрити подробиці на виставці споживчої електроніки CES. Повідомлення вказують, що сервіс може в подальшому бути вбудований в різне устаткування від Sony, включаючи консоль PlayStation 3, планшети і телевізори Bravia, або ж виробник запустить її через окрему телевізійну приставку. Звісно, якщо Вам не захочеться тратити гроші на додаткове устаткування, Ви завжди можите купить фильмы на dvd.

Стверджується, що Sony в даний час веде переговори з двома найбільшими постачальниками контенту для запуску служби. Враховуючи, що доступ до неї буде здійснюватися через Інтернет, регіональні обмеження, які часто можна побачити на DVD дисках,на окремі канали можуть бути усунені і відкритий доступ з будь-якої точки світу.

За повідомленнями, вартість запуску цієї служби може обійтися в мільярди. У відсутність виділених оптоволоконних ліній для роботи сервісу Sony буде потрібно робити великі інвестиції і вести складні переговори для виходу на ринок телемовлення - крок, який складно очікувати від компанії, фінансові підсумки минулого року якій не вселяють особливої наснаги акціонерам.

Новини партнерів

RizVN Loginreklamabuk