gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні цікавинки

Астаф'єва пішла в модельєри

Зірка Playboy стала модельєром

Зірка Playboy стала модельєром

Солістка гурту Nikita і муза Х'ю Хефнера Даша Астаф'єва ... ні, не роздяглася, а навпаки - одяглася! Причому в одяг власного дизайну. Колекція, яка ось-ось з'явиться в магазинах, вийшла на грані (як і все, чим займається Даша). Але бізнес є бізнес, і в битві між скромністю та відвертим сексапілом перемогла дружба.

Українська модель і співачка, солістка групи Nikita, відома, крім своєї музичної діяльності, численними еротичними фотосесіями , зухвалою поведінкою і дружбою із засновником журналу Playboy Х'ю Хефнером, вирішила не відставати від колег по цеху і від світових тенденцій і стала дизайнером. Як це зазвичай буває в таких випадках, вона мріяла про це з дитинства. А поштовхом послужила нова пісня Даші Астаф'євої & NIKITA «Синє плаття». Український мас-маркет бренд Tago з радістю підтримав популярну співачку в її нових починаннях, і ось результат - ще одна колекція від знаменитості, яку ми частіше бачимо роздягненою, ніж одягненою.


Що ж, синє плаття, і не одне, дійсно можна знайти в колекції, яка вийшла на диво цнотливою, підібрати взуття до подібних речей можна тутhttp://icoupons.ru/ru/lamoda/.Якщо, звичайно, не вважати прозорих блузок - але, врешті-решт, ніхто і не наполягає на тому, щоб носити їх на голе тіло. Застебнуті наглухо білі комірці, довгі спідниці, шкіряні аплікації виглядають стильно, а головне, цілком «носибельного».

Колекція з'явиться в українських магазинах марки Tago в кінці грудня, а ось пісню ми зможемо зовсім скоро.
Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Клініка Оксфорд Медікал