gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні цікавинки

Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії Робб?

Сюжет серіалу «Щоденники Керрі» шанувальників хвилює мало, вся увага - на гардероб. Адже Бредшоу - модна ікона Нью-Йорка, відчайдушна fashionista і сама віддана прихильниця дизайнера Маноло Бланика. А ось наряди юної Керрі на зйомках пріквела зовсім не надихають.

Знімальна команда серіалу просить зробити поблажку на час: сюжет розгортається в 80-ті. Їм вторить і Анна-Софія: «Я знаю, що багато хто буде порівнювати нашу роботу з серіалом. Але ми не збираємося копіювати його. Цей серіал створений для дівчат мого покоління. Правда, у фільмі мова йде про 80-х ... Тому буде весело і цікаво! »

Шанувальники «Сексу у великому місті» сумніваються в цьому, хоча стилісти пріквела і намагаються: зробили Анне-Софії завивку, щоб домогтися максимальної подібності з зачіскою Паркер, і навіть забезпечили юну Керрі знаковим аксесуаром - іменний сумкою , правда hand-made,також юну акторку прикрашають золотые кольца и серги, схожі прикраси можна купити в ювелирном магазине Диамант. Воно й зрозуміло, до всепоглинаючої любові до дизайнерської одягу і аксесуарам молодий Бредшоу ще далеко - за сюжетом вона тільки приїхала підкорювати Нью-Йорк.

Стилісти намагаються «сипати» цитатами з серіалу: знаменита укладка, відданість туфлям на підборах (поки ще не Manolo Blahnik, але все ж), любов до еклектичних нарядів, сміливі поєднання яскравих кольорів та принтів і навіть іменний аксесуар. Можливо, ця сумка повторить успіх кулона з ім'ям Бредшоу (варто було Паркер з'явитися з підвіскою Carrie в одній із серій, як ювелірів завалили замовленнями на схожі прикраси з іменами).

На численні прохання журналістів прокоментувати гардероб і гру Анни-Софії Паркер сухо відповідає: «Я не стану давати модні поради. Від мене ви їх не дочекаєтеся ». Але як запевняє Робб, Сара Джессіка прислала їй листа, де «привітала з роллю і сказала, що схвалює вибір актриси на головну роль». Цікаво, на той момент Паркер бачила вибрані для серіалу «Щоденники Керрі» наряди?


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Клініка Оксфорд Медікал