gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні цікавинки

Чупакабра обирає жертв по кольору

Чупакабра

Чупакабра

Як повідомив УНІАН голова Українського товариства мисливців і рибалок Малинського району Анатолій Прудников, невідому істоту вбиває тварин і висмоктує їх кров, що може вказувати на появу в регіоні загадкової істоти-кровопивці.

А.Прудніков уточнив, що одного з жителів району - Павла Ісаєнко - істота ледь не збила з ніг на власному подвір'ї. "Опівночі П.Ісаенко почув, як пищать кролі у клітках. Коли чоловік вийшов у двір, повз нього промайнуло невідоме створіння. Ще в однієї мешканки району" чупакабра "загубила 30 кролів", - зазначив А. Прудніков.

Голова Українського товариства мисливців і рибалок Малинського району стверджує, що на тушках загиблих тварин не було ніяких ран, тільки три невеликих крапочки, через які, ймовірно, істота і висмоктало зі своїх жертв усю кров. При цьому всі мертві тварини були складені в певному порядку по зростанню і забарвленню.

"Чупакабра знищує тварин і сортує тушки своїх жертв, складаючи їх за розміром і забарвленням хутра", - сказав він. Голова мисливського товариства також стверджує, що він сам виїжджав дивитися на сліди невідомого звіра. Спочатку він і його товариші-мисливці подумали, що мова йде про вовка, проте потім цю версію відкинули. Тепер житомирські мисливці мають намір зловити загадкового звіра.

Нагадаємо, що чупакабра - це фантастична істота, якій приписують вбивства кіз, кролів та інших домашніх тварин через знекровлення. Періодично в засобах масової інформації з'являються повідомлення про такі масові вбивства домашніх тварин, а також поширюються свідчення людей, від жутких рассказов яких стає дійсно лячно. Мисливці з різних областей України кілька разів влаштовували облави на загадкового звіра, але до цього часу достовірних відомостей про його існування немає.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Клініка Оксфорд Медікал