gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні цікавинки

Прості правила зимової дороги

Вирушаючи в зимову дорогу: кілька простих правил

Вирушаючи в зимову дорогу: кілька простих правил

Інтенсивність снігопадів на Буковині ослабла. Але обстановка на дорогах міжміського значення все ще залишається напруженою. Тому, відправляючись в зимову дорогу, краще згадати кілька простих правил.

А в тому, що обстановка все ще напружена , сумніватися не доводиться, судячи з повідомлень, які засипати всі новинні стрічки друкованих та електронних видань, радіо-і телевізійних каналів.  Правила же на цьому тлі дійсно виглядають, як дуже прості. Але в разі виникнення непередбаченої ситуації - коли навколо кучугури в ріст людини, мороз, лютий вітер, і коли не допоможе навіть лопата в багажнику - вони здатні якщо не врятувати життя, то, як мінімум, його полегшити.

Вирушаючи в зимову дорогу , обов'язково заправте автомобіль з хорошим запасом, щоб, стоячи в сніговій пастці, можна було сміливо не глушити двигун і опалювати салон. Обов'язково візьміть з собою термос з гарячим чаєм і теплий одяг, на додаток з опаленням салону це серйозно додасть комфорту. І обов'язково візьміть з собою зарядний пристрій для мобільного телефону, щоб завжди мати можливість додзвонитися до друзів або рятувальних служб.

До слова, Державна автоінспекція, власне і нагадала водіям ці три нехитрих правил, особливо відзначила, що в даний час, враховуючи важкі погодні та дорожні умови , весь особовий склад націлений на те, щоб на дорогах країни при необхідності оперативно прийти на допомогу всім, хто в ній буде потребувати.
                                                                                                                                                        rekllogo
Клініка Оксфорд Медікал