gototopgototop

Вирощуємо троянди з бутоньєрки

Бутоньєрка

Бутоньєрка

Виростити троянду з бутоньєрки - не проблема. Для цього потрібно лише ваше бажання, уважність і, звичайно ж, бутоньерка.

А тепер залишається лише виконувати наступні пункти:

- Відріжте все листя і бутони, повинна залишитися лише ніжка. Якщо держак занадто довгий, обріж його. Змочіть ніжку у воді і припечіть перманганатом калію (марганцівкою, простіше кажучи) верхній і нижній зрізи. Замочіть ніжку на добу в перманганату калію (який марганцівка).

- Через добу ніжку потрібно посадити в землю на глибину однієї нирки - тобто так, щоб друга нирка вже була на поверхні.

- Накрити горщик з майбутньою трояндою поліетиленом. Це потрібно для створення саморобного парника. Часто поливайте. Грунт повинен бути постійно вологим. Але не перестарайтеся, а то троянда згниє від твоїх старань.

При дотриманні цього алгоритму у вас вийде виростити троянду в домашніх умовах через два роки. Тобто через два роки ви отримаєте нормальний і здоровий квітучий кущ. До цього часу ви повинні сміливо обрізати всі  бутони. Не шкодуйте їх, так як вони забирають у коренів всі сили, необхідні для росту рослини.

 Грунт

Для того щоб троянди «цвіли і пахли», їм необхідне живильне середовище. Звичайно, ви можете накопати пісочку біля будинку, але хто знає, який  у вас там грунт, і чи зможе на ньому рости щось крім кропиви і кульбаб. (А про всяких жуків і личинок, яких ви можете накопати разом з пісочком, я взагалі мовчу!) Загалом, повернемося до грунту для домашніх троянд. Фахівці стверджують, що троянди найкраще сприймають у якості грунту суміш з: парникового перегною (половина обсягу); глина (чверть обсягу); пісок (чверть обсягу). І все це вони рекомендують змішувати з пташиним послідом! Змішувати або ні - вирішувати, звичайно ж, вам.

Полив

Поливають троянди двічі в день. Як вже говорилося, поливати трояндипотрібно рясно, але й не так, щоб їх можна було вичавлювати. Використовуйте для поливу воду кімнатної температури.

Температура

Троянди не люблять холод і не люблять жару. Тому влітку троянди краще тримати на балконі, а взимку біля батареї. Важливо також підтримувати вологе повітря в приміщенні, де знаходяться рожеві кущі. Самий головний помічник у цьому - пульверизатор. Виростити троянду в домашніх умовах - цілком посильне завдання. Для цього не потрібні якісь особливі вміння чи знання, для цього необхідно лише ваше бажання. 


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки

Клініка Оксфорд Медікал