gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні цікавинки

Як обрати шафу-купе

Обираємо шафу-купе

Обираємо шафу-купе

У цій статті ми розповімо вам як вибрати шафу-купе, що взяти до уваги.

Ну, почнемо по порядку. шафи купе можуть бути вбудовані і не вбудовані. У чому різниця? вбудована шафа може не мати задньої стінки, дна або даху корпусу, боковин. Якщо у вас є ніша, не обов'язково робити цілу шафу. Досить зробити тільки перегородки, вкласти полочки, вставити двері і шафа готова! Перевагою такої шафи є її ціна - вам не потрібно переплачувати за боковини або інші деталі, які Вам, по суті, не потрібні. Ви також економите простір - не потрібно залишати технологічні відступи між шафою і стіною або стелею. Мінусом мабуть є те, що пересунути її буде неможливо. Таку шафа не завжди можливо зробити через неякісний ремонт приміщення. Для вбудованої шафи-купе необхідні рівні стіни, підлога і стеля.

Є також і не вбудовані шафи - купе. По суті це звичайний шафа. Перевага такої шафи в тому, що її можна демонтувати і знову зібрати в іншому приміщенні практично без проблем. Для такої шафи не важливо, який у вас підлогу або стіни. Все стане в рівень з допомогою регульованих ніг.Детальніше про такі шафи можна почитати тут http://d3studio.com.ua/

При виборі шафи, необхідно пам'ятати, що існує ряд стандартів. По-перше це стосується глибини шафи. Найбільш оптимальною є глибина 60 см. При такій глибині плечі (тремпель) не заважають ходу дверей, але в той же час речі лежать щільно, економлячи місце. Буває й таке, що місця зовсім мало, наприклад, в передпокої. У такому випадку шафу роблять глибиною 45см, а речі розташовують не впоперек, а вздовж шафи на спеціальних висувних штангах. Зверніть увагу на висоту до штанги. Вона повинна бути приблизно 180-210см. менше не бажано, тому що довгі речі можуть мнутися, але і більше теж - ви просто не дістанете, якщо штанга буде високо. Але в кожному правилі є винятки.

Якщо обставини не дозволяють розташувати штангу на потрібному рівні, можна скористатися механізмом - "пантографом". Він дозволяє розташовувати речі практично під стелею.

Дуже зручним буде використання висувних ящиків в шафі. У них можна буде зберігати дрібні речі, білизну, шкарпетки - взагалі все те, що повісити не можна, а на полицях загубиться. Не менш зручним буде використання сітчастих кошиків. Головна їхня перевага в тому, що речі провітрюються, і вони завжди наведу.

А тепер про головне - про двері! двері це "обличчя" шафи-купе без перебільшень. Існує маса матеріалів для їх наповнення, але зараз ми поговоримо про практичну сторону. По перше, двері можуть бути зібрані в залізному профілі, а можуть бути зібрані і в алюмінієвому. Другий вид хоч і дорожче, але більш практичний і безпечний, він більш жорсткий і надійний.

Ролики в будь-якому випадку мають підшипник і «антіскачновий» механізм. Такий механізм запобігає мимовільному вискакування роликів і випадання дверей.

При замовленні скляних або дзеркальних дверей, обов'язково уточніть наявність "антивандальної плівки". Якщо скло або дзеркало ви ненавмисно розіб'єте, то воно не розсиплеться, а залишиться на плівці.                                                                                                                                                        rekllogo
Клініка Оксфорд Медікал